Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

syrian bebeklere yuvaa

merhaba syrian( golden ) hamsterımın tam dokuz tane yavrusu var 21 eylül doğumlular,sanırım ekim 15 gibi sütten kesilirler şimdiden haber vereyim dedim çünkü 1 ayını dldurduklarında paniğe kapılıyorum,çabuk büyüyorlar ve petshopa vermek de istemiyorum.ilgilenen arkadaşlar varsa istanbul eminönü yada kadıköy sahile gelebilecek olan arkadaşlara verebilirim.satmıyorum bu arada.teşekkürler ,cevaplarınızı burdan takip edicem.sevgiler

img

sevgiyuvası

19 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu resim yavrular 9 günlükken çekildi renkleri hakkında az çok fikir sahibi olabilirsiniz.yeni fotoları henüz çekmedim.çekince yayınlarım onlarıda

[IMG]http://i12.photobucket.com/albums/a214/Emel1982/9gunlukbebek.jpg[/IMG]

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

buda babişkoları anne de babaya benziyor.e bu anne babadan nasıl yavru çıkar siz tahmin edersiniz ve ona göre karar verirsiniz artık.klasik golden hamster işte

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

yasmincim sanırım mesajını yanlış yere attın o nedenle bişi demiyorum.ama yönlendirme istersen internette tonla kedi veren insan var sadece kedi forumları bilem var hatta iran kedisini vermek isteyen birilerini tanıyorum ama memleket ankara kedi krem-sarı renkte sanırım, fotoları var ben mail adresine link atayım senn nerden bu arada

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

pardon görmedim eskişehir demişsin o zaman ankaradan gidip kedi alabilirsin

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

satıyor olsaydım dolup taşardı bu başlık neyse ben ayın 15 inde gidip petshopa bırakıcam hepsini canınız isterse

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

Sevgiyuvası merhaba, yavruların çok tatı, özelliklede siyahlar hoşuma gitti... bende isterdim bu ufaklıklardan almak ama İstanbul'da değilim... Ayrıca yavrularını satmayıp, hayvanseverlere dağıttığın için ÇOK TEŞEKKÜRLER   
Arkadaşlar bu minikleri kaçırmayın derim...

img

trstorm

19 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

trstorm; çok teşekkür ederim ilgin için ,bi an sitede yalnız hissettim kendimi neyse isteyen olsada geç ,yarın gidip petshopa bırakıyorum.zaten birdaha yavru falan almıcam bu çiftten satmyorum dağıtmakta zor oluyo,çiftlik kuracak gücümde yok :) bu yavrularda kazara oldu zati sevgiler

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ