Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

7 aylık yavru golden

7 aylık yavru golden retriverimizi, ona iyi bakacak bir aileye vermek istiyoruz. Lütfen, gerçekten, severek bakabilecekler arasın. Köpeğimizin yemeden içmeden kesilmesini istemiyoruz.

img

cemdere

18 yıl 6 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben aydındayım eğer uygun görürseniz yavruyu almak isterim. bakımı konusunda her türlü garantiyi verebilirim. telefonunuzu verirseniz görüşmek isterim.benim cep no:0543 791 3333 olumlu olumsuz cevap verirseniz sevinirim

img

enverd

20 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben bi golden yavrum olmasını çok istiyorum ama erkek olursa benim için daha iyi olur.Ben kazad kaybettiğim tonime verdiğim tüm ilgimi vereceğinizden emin olabilirsiniz. İLGİNİZE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞŞEKKÜR EDERİM... 535 462 13 84 [email protected]

img

berkan05

18 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA CEMDERE EYER SİTEMİZDE GEZDİYSEN NASIL KÖPEK İSTEDİĞİMİ ANLARSIN AMA ÇOĞU ÜCRETLİ ÜCRETSİZOLANLARDA ÇOK KISA SÜRE İÇERSİNDE VERİLİYOR YAVRUYU SATMAK DEĞİLDE SADECE GERÇEKTEN BÜTÜN SEVGİSİNİ VE İLGİSİNİ ONA VERECEK BİRİNE İHTİYACIN VARSA LÜTFEN BANA CEVAP YAZ [email protected] HOŞÇAKAL

img

ıq

18 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam.. ben istanbul büyükçekmece den Gökhan. Genç ve evli bir çiftiz ve en büyük isteğimiz bir golden imiz olması. O kadar tatlılar ki onları çok seviyoruz. Eşim öğretmen bende bilgisayar teknikeriyim. onu en az sizin kadar seveceğimizden ve sahipleneceğimizden emin olabilirsiniz. Golden ınıza talibiz :) 0 536 326 48 82 - [email protected]

img

afacanim

18 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba cemdere yine ben aysecik cevap yazmamışsın yoksa sende dalga geçenlerdenmisin senden beklediğim sadece kısa bir cevaptı hoşçakal

img

ıq

18 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slmm.evde yanlız yaşadıgım için bana hayat arkadaşı olcak bir arkadaş arıyorum sizde uygun gorürseniz goldenı almak isterim e mail adresim [email protected] cvp bekliyorum

img

enma

18 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmirde oturuyorum O''na çok iyi bakabileceğimden emin olabilirsiniz!! GOLDEN''a ücret istiyor musunuz?

img

doygu

19 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben suat istanbul çapada oturuyorum siz nerede oturuyosunuz eğer ist. daysanız alabilirim alman kurdum var safkan 5 aylık çok iyi bakıyorum arzu edersen senin köpeğinede çok iyi bakabilirim her zaman gelip görebilirsin bayan kuaförü ve serbest muhasebecil mali müşavirim alırsam memnun olurum teşekkür ettim 535 246 25 14 numaram iyi akşamlar

img

suataltay1982

18 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

doygu, mail adresi bırakmamışsın, ücret istemiyoruz, ama, biz Ankara''dayız ve ne kadar çok istediğinizden emin olamadık. Ankara''da olsaydınız düşünürdük. Teşekkürler.

img

cemdere

18 yıl 6 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ