Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

KONUŞAN MUHABBET KUŞU!!

Merhaba 2 ay önce bir arkadaştan işleri nedeniyle ilgilenemediği şekermi şeker 1 yaşında konuşan oyuncu ve parlak mavi renklere sahip muhabbetini ben satın aldım.Benimde son dönemlerde işlerim nedeniyle ilgilenemediğim ve tüm gün kafeste sıkıldığını gördüğüm ve üzüldüğüm için satıyorum.Resimleri mevcut.50 milyona aldım aynı fiyattan vericem.Ama iyi bakabilecek ve tüm gün kafeste hapsetmeyecek biri olmalı. Şunları söylüyo: -Aşkım - Babacım - Hoşgeldin - cicim- Geldinmi -Cici kuş...En son Geldinmi,Hoşgeldini ben öğrettim,dediğim gibi ilgilenmek lazım dahada fazla kelime için.. Omuzda gezmeyi birlikte meyve,ekmek yemeyi çok seviyor. [email protected]

img

mumuz

20 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben almak isterim daha önce de böyle bir kuşum olmuştu.. ve şu anda da cennet papağanım var ve tüm gün işyerinde odamda serbest geziyor..Eğer istanbuldaysanız adresinizden almak isterim .. [email protected] bilgi veriniz lütfen . henüz vermediyseniz kimseye vermememizi rica ederim ..

slm MUMUZ sana mail attım.telimide yazdım bana mesaj at ben seni ararım.konuşan muhabbet yazarsanda mesajda ben anlarım senden acil cevap bekliyorum.

img

serev

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kuş verilmiştir.Teşekkürler

img

mumuz

20 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MUMUZDAN ALMIŞ OLDUĞUM KUŞU SATMAK İSTİYORUM NEDENİ BENDE YERİNİ YADIRGADI VE CENNET PAPAĞANIYLA BİR ARADA OLMADI ...MUMUZ DA İLGİLENEMEYECEĞİ İÇİN GERİ ALAMIYOR.. İLGİLENEN ARKADAŞLAR VARSA RESMİNİ YOLLARIM .. [email protected]

slm bana resim yollarmısın tabi fiyat belirtirsen sevinirim. [email protected]

img

serev

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erkeskin lütfen mumuzdan aldıgın muhabbet duruyormu beni bilgilendirirmisin

erkeskin lütfen mumuzdan aldıgın muhabbet duruyormu beni bilgilendirirmisin

EVET DURUYOR ....

slm erkeskin kuşu hala vermek istiyorsan ilgileniyorum