Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

arkadaşlar bi tıklayın

bakın ben burada 1.5 yıldan beri köpek arıyorum bulamadım bence burdan almayın barınaktan bi arkadaştan sokaktan alın daha iyi burdan sonuç çıkmaz

Hocam haklısın.Bende burda 1 yıl köpek aradım. Dolaşmadığım yer ve barınak kalmadı. Sonunda gene burdan bir arkadaştan aldım. Köpek çokda süper çıktı. Öyle denildiği gibi hasta felan da değil yani. 1,5 aydır bende maşallah turp gibi. Ben izmirdeyim. Karşıyakadan bir arkaşla hepsievcil aracılığıyla buluştum ve köpeği aldım. 100 ytl verdim köpeğe. Şuan isteye 250 ytl''ye satmayı düşünüyorum. Alman Kurdu ile Sibirya Kurdu Kırması. Mavi Gözlü. Bence önyargıda bulunma. Yukarıda dediğim gibi gene burdan köpek bulacaksın. Git barınaklara bak köpeklerin hali içler acısı...

img

ercanspak

19 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 1,5 aydır arıyorum buldum sayılır:)haftay bende insallah.cok iyi insanlrda cıkabiliyo.burdan darkangele slmlar:) bencede pesimist (karmsar) olmayın...insllh bulursunuz..

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ferhat arkadasım bende burdan cook seey aradım buldum Zamanında yeterki dogru insanlarla irtibata gecıceksın tum mesele burdaa yooksa haklısın asılsız ilanlarda waaar Ayrıca barınak falan diosun ama ordaki haywanların nee zor durumda oldugunu göreceksin ve ayrıca istedigin köpegi bulcanı da sanmıorum Sen bana ne istedini söyle ben sana ayarlamaya çalısım ferhat arkadasım

img

darkangel

19 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben burada köpek bulamadım bi arkadaştan king doberman alcam en iyisi sizde arkadaşınızdan alın

çok mutluyum bi doberim var

slm arkadaşlar bende burda 2aydır kopek ariorum ve sağolsun iniyetli insanlarda çıktı yanlız aradığım cinsi bulamnadım orası başka ben rotwaylır ariorum varsa bakamayan yavrusu olan alabilirim mail adresimi verim [email protected] istanbulda yaşiorum evde beslicem inşlh bulurummmm dostlar byeee

nasıl beslerim bu doberi

hadi beee