Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

DÜNYANIN EN GÜZEL EN UZUN TÜYLÜ 2 BEBEK KEDİŞİ/ANKARA/BOL FOTOLU :)

Merhabalar kedi kızım Patişin 2 güzeller güzeli bebeği için onları hep sevecek hiç bir zaman terk etmeyecek ve en önemlisi ASLA sokağa bırakmayacak yeni ailelerini arıyorum. kızlar 2 aylık oldular. bebeklerin annesi tekir babası van kedisi. ikisi de çoook güzel upuzun yumuşacık tüylü çoook çok akıllı, inanılmaz oyuncular. 6 haftadır tuvalet eğitimleri var. şu an kuru mama+tavuk+anne sütü+konserve mama ile besleniyorlar. hepsi de çok sağlıklılar.çooook aşırı bakımlılar :)) eğer aşağıdaki linki tıklayıp "2.bebekler" adlı albümü açarsanız bebişlerimin birbirinden güsel pek çok resmini görebilirisniz. http://pg.photos.yahoo.com/ph/guliz_kartal/my_photos ilgilenenler bana [email protected] adresinden ulaşabilirler. herkese mutlu günler

img

patish

18 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çooook şirinler:)

img

ygtnomaam

18 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürler :)

img

patish

ÖZEL MESAJ

:))

img

patish

ÖZEL MESAJ

bebişlerin yeni fotoları eklendi, tabi bir de Tuba torunuma da yuva aramaya başladım, kızlar 3 oldu :)

img

patish

ÖZEL MESAJ

şu an sadece Patisu ve Tuba bebişlerim kaldı, Kedisu kızım yeni evine gitti. sıra Tubiş ve Patisuda ;)

img

patish

ÖZEL MESAJ

:)

img

patish

ÖZEL MESAJ

kim bu kadar güzel kızları istemez ki :) hadi acele edin kaçırısanız çok üzülürsünüz sonra ;)

img

patish

ÖZEL MESAJ

:))

img

patish

ÖZEL MESAJ

!

img

patish