Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

yavru av köpeği

10 gün sonra doğacak olan yavru av köpeklerimi vermek istiyorum ilgilenenler 05446825160 a bildirirlerse veya buraya mesaj yasarsa sevinirim

img

geveze_ercan

19 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Köpeğinizin cinsi nedir,av köpeği ama.Setter mi,puanter mi.Yavrular safkanmı..Kaça satmayı düşünüyosunuz.Avcılık yapan bir arkadaşıma hediye alacağım

img

ı-noore

19 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

safkan av köpeği işte para ile satmıyorum baktığım yerde faszla köpek istenmiyor bende sütten kesilince çevreye salmayı düşünüyordum ancak belediyenin toplamısı üzerine ihiyacı olan birine verebilirim

img

geveze_ercan

ÖZEL MESAJ

resmi falan varmı

şu anda yok ama istersen çekip mail adresini belirtirsen gönderebilirim

img

geveze_ercan

ÖZEL MESAJ

Merhaba Nerede oturuyorsun.Eğer yavruların resmini gönderirsen sevinirim,böylece cinsini tam olarak anlayabiliriz.Eğer safkan köpeklerse,bir dişi bir erkek [email protected].

img

ı-noore

19 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba resmini bende [email protected] ve nerede oturuyorsunuz?

img

cankuto

19 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrular henüz doğmadı doğduğunda çekip gönderirim benim için hiç sorun değil elim de aşınmaz . birde benim nerede oturduğumu sormuşsunuz ben bursada oturmaktayım

img

geveze_ercan

ÖZEL MESAJ

resimyollarmısınız [email protected]

aceleetmeyin hepinize gönderecem şu yavrular bir doğsun tek tek resim çekip gönderecem birde isteyenlerin tümünün mail adresini toparlayıp yazıp buraya gönderecek bir allahın kulu varmı bu forumda

img

geveze_ercan

ÖZEL MESAJ