Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

uzun tüylü-resimli-yavrular

uzun tyülü kedilerden bir tanesi benim işte. 3 aylık çıtpıtı bir kızım. Benimle 10-15 sene yaşabilecekseniz, daha önce kedi besleme deneyiminiz varsa ve benim bakımımı yapabilecekseniz meslea ipek gibi tüülerimi her gün tarayacaksanız beni görmeye gelebilirsiniz. 0216 567 4425

Çok güzel kızım. Mutlaka resmime bakın.:)

img

barakiel

20 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok güzel kızım. Mutlaka resmime bakın.:)

yemyeşil gözlerim var

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

3 aylığım erkeğim gördüğünüz gibi çok yakışıklıyım. Benimle bir yastıkda yaşlanmaya nedersin ? Gelb eni gör tanışalım seninle tanıyalım birbirimizi . 0216 567 4425

Norveç orman kedilerine benzetiyorlar beni.

Uzun tüylü erkek benim

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

Uzun tüylü erkek benim

karnımı sevdirmeye bayılıyorum.

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

5,5 aylığım. Çok iyi huyluyum. tuvaletimi kuma yapıyorum. Söz dinlerim. Bazen yaramazlıklarda yaparım. Taranamktan hoşlanıyorum. Beni evlatlık kim alır ? Numaram 0216 567 44 25

Uzun tüylü sarman

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

biz burdayız.

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

sanırım güzel oldukları için bu kadar şansızlar :(

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

biz hala burdayız.

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

Merhaba dun sizi telefonla aradım henuz net bır haber alamadım cunku pazartesıyı beklemeye sabrım yok gercekten bır an once yavru bır kedım olsun ıstıyorum yılbası gelmeden yenı yıla bu evin minik uyesıyle gırmek ıstıyorum fakat telefonda soyledıgım gıbı ben manisada oturuyorum. Bana gonderirseniz yolda kedinin zarar gormesını engelleyıcı cozum yolları bulabılır mıyız? yanıt olumsuzsa ben nasıl kedı bulabılırım? yolda da yavru kedıye rastlayamıyorum rastlasam alıp eve goturucem. lutfen acıl cevap

img

chuchu

18 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

maskeli tekirimiz yuvasına gitti. Darısı diğer yavruların başına. :) chuchu manisa'' ya göndermem imkansız. Uzak bir yol. Kargoyla olmaz. Ancak araçla gidebilir. Onun içinde sizin gelmeniz lazım. İsterseniz en yakın barınakları araştırın. Orda bir çok hayvan yuva arıyor.

img

barakiel

ÖZEL MESAJ