Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ÜCRETSİZ HUSKY

3 AYLIK SİYAH/BEYAZ MAVİ GÖZLÜ DİŞİ HUSKY ÜCRETSİZ İYİ BAKABİLECEK BİRİNE VERİLECEKTİR. MAİL: [email protected] A MESAJ GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

img

uozkan

19 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar ben ankarada yasıorum kopegıne talıbım emın ol ıyı bakıcam!bana 05446744134 den ulasabılırsın!!!

img

iliminate186

18 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adresi yazmayı unutmuşum AVCILAR/İST.

img

uozkan

19 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

husky icin mail attim. cevap yazarsan sevinirim..

img

crea

18 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kopegınızı vermedıysenız ben alabılırım.kopegım oldu. doğum yaparken.4,5 aydırda kopek arıyorum.selamlar

img

tunga100

18 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben leventdeyım ve kopegını almak ıstıyorum ıstedıgın zamanda gorme şansın var :)) telefon yazarmısın?

img

muratkrs

18 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım ben mersinde oturuyorum ben tam bir köpek manyagıyım köpek demek istemiyorum ama evliyim çocuk yapmıyoruz çocugun sevgisini ona veririz inan cep.05363899654

img

muaythai

18 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadasım ben amasyadan ata eğer köpek sende ise bende ona talibim yerim cok müsait vermedi isen almak isterim inan ona cok ii bakarım cevabını bekliyorum. [email protected] veya [email protected] simdiden teşekkürler

img

catlak05

18 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selçuk üniversitesi veteriner fakültesinde okuyorum öğrenci numaram 011401085 http://www.selcuk.edu.tr/interaktif öğrenci sorgulamadan bakabilirsiniz köpeğine bakamayıp ona iyi bakacıcak bir aile arıyanlar varsa tel numaram 05433580789 mail adresim [email protected] HUSKY olabilir,,,

img

vega__m

18 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İYİGÜNLER BEN ULAŞ İZMİRDE OTURUYORUM 16 YAŞINDAYIM BENİM KÜÇÜKLÜKTEN BERİ Bİ HAYALİM VARDI Bİ KÖPEK ALIP ONA BAKMAK KÖPEK SEVGİSİ TATMAK VE YILLAR SONRA BU HAYALİMİ GERCEKLEŞTİRME FIRSATIM OLDU AİLEM BAHÇESİ GENİŞ Bİ YAZLIK ALDI YAZLIK ALDI VE BEN HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEGİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM EGER BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNİRİM TELEFONUM:05556229659 E-MAİL:ULAS83@HOTMAİL.COM ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM...

img

ulaş_89

18 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ