Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

arkadaşlar okuyun lütfen! - 2.sayfa

Sitenin barabbas kullanıcısı il ilgili; ücretsiz olarak iyi bir aileye vermek istediğim GOLDEN''ım için ilan verdim. Siteye ersin bey (barabbas) tel. ile aradı ve düzcede oturduğunu evli ancak çocuğu olmadığını, kendisinnde erkek goldenına arkadaş aradığını, evinin büyük olduğunu söyledi. Ben önce istanbul dışına veremem dedim. Ancak ısrarcı olduğundan kendisinide samimi bulduğumdan ki ne kadar yanılmışım tamam dedim. Cumartesi günü gelmesini istedim. 01/12/2005 tarihinde de akşam birinden ödünç webcam alarak ailesini ve erkek goldenı göstereceğini söyledi. Ancak akşam cep telefonuda kapalıydı beni aramadıda nete de girmedi. Eşim bu kişiden şüphelenerek kesinlikle vermiyceğini söyledi. Bu sabah hepsievcilde dikkatimi bişey çekti barabbas kullanıcısı devamlıköpek satıyor ilan vererek anladımki benim MARGOM''da bu şahıs tarafından alınıp - satılcaktı. Para ile köpek satılmıycağını ve alınmıycağını tekrar hatırlatırım. Benim gibi köpeğini ücretsiz olarak veren çok kişi var. Para ile köpek almayın ve satmayın. Köpeğinize bakamıyorsanız vereceğiniz kişinin herşeyini araştırın sonuçta bir can veriyorsunuz. Saygılarımla

img

margom

18 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

''''Evimizde (istanbul okmeydanı) baktığımız dişi golden yavrumuzu; Eşim ve ben devamlı çalıştığımız için son 15 gündür de hiç ilgilenemediğimizden ve ileride de MARGO''''nun psikolojisinin bozulmaması açısından masrafları karşılığında vermeye kararlıyız. Secereli safkan, Karneli, 3 aylık, 1. karma aşısı yapıldı, kist aşıları yapıldı, tırnak kesimleri oldu, iç kulak temizliği yapıldı, otur, bekle, hayır, çık dışarı komutunu anlayan, tuvalet eğitiminde %80 başarılı (gazeteye) adı ise MARGO olan yavrumuza yeni bir yuva aramaktayız... 450 milyona aldım 300 milyonluk veteriner (veterinerium 4.levent)masrafları oldu. 250 milyona da malzemelerini aldım ama ben 300 YTL istiyorum. Yanında mama kabı, vitaminleri suya ve mamaya koyulanlardan, çiş damlası, tüy vitamini, gelişme hapları, şampuanları, tarağı, taşıma sepeti, yastığı ve oyuncakları ile beraber ücretsiz vericem. Köpek bakımı zor iştir ve emek ister. MARGO bebek devamlı sevgi göstermek gerekir. ona Sevgiyi gösterebilecek kişiler 0 532 547 52 87 nolu cep tel. 0 212 532 63 15 / 119 dahilimden ve [email protected] msngerdan ulaşabilirsin'''' bu ilan aynı sitede ama KEDİ VERENLERDE yaıynlandı.Arkadaşlar,neler oluyor?!

img

patisserie

18 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MARGOM PATİSSERİ ENİN İLANINI OKU VE TÜM ARKADAŞLAR OKUSUN PARAYLA SATIYORDUN İŞTE KALDIKİ BENİM KÖPEĞİM EVDE HALEN BİZİMLE SATACAK OLSAM ŞİMDİYE KADAR SATARDIM BEN SADECE BAŞKALRINA YARDIMCI OLUYORUM VE SENİN İLANDA EŞİMLE İLGİLİ SORUNDA YAZIYOR BEN SİZİN ÖZEL HAYATINIZDAN HİZ BAHSETTİM Mİ

img

barabbas

18 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar barabbas denilen ersin bahar isimli şahıs bugün avukatımız vekaletinde cumhuriyet başsavcılığına intikal ettirilmiştir. Suçu ise beni tehdit etmek mail ile tehdit aynen şu:EVET BUNDAN SONRA DAHA DİKKATLİ OL FALINDA ÇIKTI HAYATINDA DEĞİŞİKLİKLER OLACAKMIŞ YENİ BİR YÜZ YENİ BİR AYAK GİBİ ŞİRKETİDE GÖRECEZ MERAK ETME SENİNLE İLGİLİ HERŞEYİ GÖRECEKLER SEN TERBİYESİZİN TEKİSİN TERBİYE VERECEKLER MERAK ETME BEKLE HERAN BEKLE evet takdir sizin ama kayaya çarptı farkında değil...

img

margom

ÖZEL MESAJ

valla benim kafam bulandı geçen gördüm çok üzüldüm margom barabas isimli kişi için birçok ilanını bu sayfaya yazıp bu kişinin niyetini ve yaptıklarını somut bir kanıtla belirtmiş barabas ise sadece margomun kendisi satmak istediği ve bunu ücretsiz verecektim diye yalan atıyor demiş (ama kanıt ve yazı yok ) bunu geçelim diğer köpekleri ise kişilere yardımcı olmak maksatlı yazdığını belirtmiş niye bu kişiler kendisi ilan veremiyormu buraya kayıt olmak zormu? niye sen ilan veriyosun ayıp kardeş ayıp yakışmıyor üzüldüm valla bu sitede böyle insanların olmasına büyük geçmiş olsun matgom kardeş

img

aliverovic

18 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ulan barabbas akıllı ol akıllı sen kimsin millete racon kesiyon sendemi yer altındasın .bizim memlekette metre kareye mafya düşüyo sendemi mafyasın yoksa iiittt mafyası akıllı ol aklını almayım adam mı yolluyon lan sen adres verdiler diye seni ceh der alırım hemde aklını alırım gel öyle habersiz alınıyosa beni al it mafyası hayırmı lan sağa sola sallanma sana harbiden toslarım .akıllı olacaksın aklını almayım senin.

img

metin_guard

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar barabbas kullanıcısı yaptığı hatayı anladı ve özürdiledi. Özrü kabul olmuştur. Ama siz siz olun bakamıycağınız canlıya hevesle alıp benim gibi bağlanıp vermeyin çünkü veremessiniz. Margoya bakamıycaz diye çok temiz bir aileye verdik ve kendilerine inanılmaz güvendik. Onlarda güvenilmiycek insanlar değildi gayet dürüst ve temiz insanlardı. Ben kendilerine verdim ama o hasrete eşim dayanamadı ve geri aldık. O aileye bir borcum var gerçekten bakamıycağınız bir golden yavrusu varsa kesinlikle gözünüz kapalı o aileye verebilirsiniz. İrtibata bele geçebilirsiniz... Saygılar

img

margom

ÖZEL MESAJ