Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

3 aylik pitbul, sahibinden

3,5 aylık, disi, tuvalet egitimli, ev ortamına alısık, otur bekle gel gibi temel komutları bilen, korsan, asıları tam, pitbulumu ald1g1m fiyata vermek zorundayım. ankaradayım.bana [email protected]''''dan ya da 0505 7191313den ulasabilirsiniz.

img

egemeny

19 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

afedersiniz ama''korsan''demişsiniz ve ben nedemek oldugunu anlamadim belirtirseniz sevinirim saygilarimla

img

tekila_m

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

siyah beyaz,tek gozu siyah maskeli

img

egemeny

ÖZEL MESAJ

img

egemeny

ÖZEL MESAJ

pitbuluna ne kadar fiyat istiyorsun ve ne sebepten dolayı satıyorsun fotoğraflarına ulaşma imkanımız varmı?

img

mypits

19 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ailem karsi cikiyor evin icinde oldugu icin. intokoya bi tane resim koymustum, ilanlara ordan bakabilirsiniz. herkes fiyat soruyor ama oncelik iyi bakılması, ogrenci oldugum icin en azından aldıgım fiyati istiyecegim, ası ve diger ucretler degil. 350 ytlye almıstım 2 ay once.

img

egemeny

ÖZEL MESAJ

bu arada [email protected] da benim messengerim

img

egemeny

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım selamlar.PİT erkek düşünüyordum, çift almaya karar verdim..200 ytl uygun görürsen gelip alabilirim.Çok iyi bakılacağından emin olabilirsin.İstersen gelip görebilirsin.Şu anda rot ,husky besliyorum.HOŞCAKAL.

img

klimtes

19 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tesekkurler teklif icin, ama ben zaten 5 asi yaptirdim prof. mamayla besledim.

img

egemeny

ÖZEL MESAJ

arkadaslar ilginize tesekkurler, 4 arkadasımla gorustum. keira dominant bir disi o yuzden de gorustuklerim arasında ona bakabilecegine inandıgım kimse olmadı, fiyatta ısrarcı degilim bu yuzden.

img

egemeny

ÖZEL MESAJ