Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Sincap

Mesaj Ekle

Malesef sincabımı veriyorum almak isteyen....

hiç yapmak istemediğim bişeyi yapıyorum ve canım sincabım bomcuk'' u satıyorum almak isteyen arkadaşlar -Telefonum:0532 561 97 91 -Ankara da oturuyorum -6 aylık -kafesi dahil fiyatı 100 ytl

img

boncukefe

18 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba dostum, efe''yi satmak zorunda olmana inan çok üzüldüm. biraz önce gördüm ilanını ve çok şaşırdım, inanamadım. niçin satıyorsun, sebep ne? belki bi çözüm yolu buluruz. bence bir daha düşün, hemen karar verme.

img

toht

18 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba..sincabın için benimle baglantıya gecermisin [email protected]...

img

melikegs

18 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

toht aslında vermemdeki tek neden annem aslında bende gerçekten çok ama çok üzgünüm ya sürekli papaz olmaya başladım.Şimdi benim odam da duruyo benim odamda da onu dışarı çıkartamıyorum her tarafta mobilya var çıkartınca da kafasını çarpıyor ama bilmiyorum vazgeçebilirim.Sana da anlatmıştım ne kadar sevdiği mi ama.Zaten para karşılığında da satmıycam gerçekten bakabilecek birisine vermek istiyorum.Çünkü onun değeri parayla ölçüşemez ama bilmiyorum ya gerçekten çok kötüyüm:(

img

boncukefe

ÖZEL MESAJ

toht aslında vermemdeki tek neden annem aslında bende gerçekten çok ama çok üzgünüm ya sürekli papaz olmaya başladım.Şimdi benim odam da duruyo benim odamda da onu dışarı çıkartamıyorum her tarafta mobilya var çıkartınca da kafasını çarpıyor ama bilmiyorum vazgeçebilirim.Sana da anlatmıştım ne kadar sevdiği mi ama.Zaten para karşılığında da satmıycam gerçekten bakabilecek birisine vermek istiyorum.Çünkü onun değeri parayla ölçüşemez ama bilmiyorum ya gerçekten çok kötüyüm:(

img

boncukefe

ÖZEL MESAJ

merhaba...sincabınla gercek anlamda ilgilenmekteyim ve iyi bakabileceğimden eminim ..suan kendi vicdanını sorguladıgını goruyorum.Umarım onun için ve kendin için doğru kararı veririsin.

img

melikegs

18 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

onu ne kadar sevdiğini gerçekten çok iyi biliyorum. bundan hiç şüphem yok zaten. nasıl bir duygu olduğunu tahmin edebiliyorum. bu senin çok zor olmalı. fındık benim için ne demekse efe de senin için o demek. ama yine de iyi düşün. annen odanda durmasına bişey demiyosa problem yok bence. mobilya konusunda ne diyebilirim bilmiyorum. ama bi çözümü mutlaka vardır. mobilyalardan uzak tutabilirsin. zaten tırmanamayınca bi süre sonra vazgeçer, uzak durur. ya da ona tırmanabileceği koşturabileceği başka bir ortam hazırlarsın. bence problemine çare bulunabilir. hemen pes etme. yine de karar senin. kararın ne olursa olsun elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım...

img

toht

18 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam..senin adına üzüldüm..daha önce bir sincabım oldu ve onunla çok iyi anlaşırken ankara üniversitesi veterinerlik fakültesi veterinerlerinin yanlış ilaç tedavisi sonucu onu kaybettim.o acıyı inan anlatamam..eğer sende uygun görürsen bu acıyı senin sincabınla azaltmak isterim..şu an istanbuldayım ama onu senden aldırabilirim.bi mahsuru yoksa resimlerini gönderebilir misin bana. [email protected] bu arada insana alışık mı?ben hayvanları kafeste tutmayı sevmem..kontrolümde olarak evde salarım gezerler..

img

alpakalp

18 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar malesef EFE yi İzmirli çok iyi bi çifte verdim malesef diyorum benim adıma malesef çünkü Abdullah ve Melike'' nin ona enaz benim kadar iyi bakacaklarına inanıyorum.

img

boncukefe

ÖZEL MESAJ

Keşke bahara kadar bekleyip doğaya bıraksaydın :( Odtü çok uygun bir yer sincaplar için...

img

sakarmeke

18 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ