Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Sadece 100 YTL ye alman kurdu yavruları

Veteriner hekimden sadece 100 YTL ye alman kurdu yavruları verilmek isteniyor.Yavruların 3'ü 3.5 aylık , bir tanesi 4.5 aylıktır.Hepsi dişidir.Tel: 0542 ***** Şehir : İstanbul

İletişim bilgileriniz silinmiştir. Ticari ilanlarınızı ilgili kategorinin "İlanlar" forumlarına gönderiniz. HepsiEvcil.com

selamlar yavrulardan birini almak istiyorum.Ben büyük bahçeli bir evde oturuyorum.amacım sadece köpek alıp beslemek ve onunla bir ömür geçirmek.ticari bir amacım yoktur.eğer fiyatta biraz indirim yaparsanız hemen gelip alabilirim. Mürteza Şeremet 0535 480 73 90

img

skrbck

21 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

500 dolarlık köpeğe sadece 100 YTL istiyoruz siz kalkmış bid e indirim mi istiyosunuz.Bence bunun muhabbeti bile yapılamaz:)

BEN KÖPEKLERİN BİR MAL GİBİ SATILMASINA KESİNLİKLE KARŞIYIM

img

ulaş_89

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm mornıngrise sizdetaktir edersinizki insanların bütceleri kendilerine göre sınırlı olabilmektedir bendekendibütceme göre sizinle pazarlık etmek durumundayım.bunun dırganacak ve de gülünecek bir tarafı olduğunu zannetmiyorum.Muhabbeti bile olmayacak bir konuda niçin cevap vermek gereğini duydunuz bunuda anlamak güç.aslında sizin gibi veteriner hekimlerin kendilerine geitirilen hayvanları para karşılığında satmalarının düşündürücü olduğu da ortadadır.Benim amacım hayvan sevgisini bütcemin elverdiği ölçüde tatmin etmekti.ama siz bunu anlamayıp bir veterinere yakışmayacak şekilde ticari düşündüğünüzü ortaya koydunuz.

img

skrbck

ÖZEL MESAJ

SKRBCK SANA TAMAMEN KATILIYORUM BRAVO

img

ulaş_89

ÖZEL MESAJ

harikasın valla skrbck tebrik ediyorum seni

img

elvan_p

18 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nooolduu morningrise kurudun kaldın buna dost dayanışması derler...

img

ulaş_89

ÖZEL MESAJ

saoğalsın ULAŞ_89 veterinerimizin! kuruyacağı yok bence.daha başka ilanlarıda var çünkü. hayvanlarını bu tip insanlara emanet eden hayvan severlerin sonu gelmedikce Morningrise gibi veterinerlerde! kurumazlar.

img

skrbck

ÖZEL MESAJ

Bende İstanbulda Yaşıyorum ve Köpeklerin Resimleri Varsa [email protected] Adresine Gönderirsen Sevinirim.

img

diablos

18 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ