Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

orjınal jumbo muhabbet kuşu

Amcamın 2 yıl önce Hollanda dan getırdıgı 3 çıft orjınal jumbo muhabbet kuşu nıhayet yumurtladı yavrularını bırıktırıp kendıme damızlık olarak ayırmayı dusunuyordum ama su anda maddı sıkıntı ıcındeyım ve yavruları satmak zorundayım anne babaların hepsı ayakları metal bılezıklı soy kutuklerı tutulmuş kuşlar.Renklerı mavi yeşil gri renklerden oluşuyor.Yavruların tanesını 100 dolardan satmayı dusunuyorum.Istanbul Samandıra da oturuyorum .İlerde fotograflarınıda bu sıteye koymayı dusunuyorum.Gercek damızlıkcılar kacırmasın.Çünkü su anda piyasada orjınal kus yok ıngılız kırmaları Hollanda kırmaları kontrolsuz cogaltıldı ve ayaga dustu uretıcısını maddı yonden tatmın etmıyor ama benım kuslarım Avrupa da bıle 100 dolardan kapısılıyor.Parası olan ıcın akıllı bır yatırım.Ayrıca elımde Hollanda ve Ingılız kırıklarıda mevcut.Uyumlu cıft olarak satarım.Cıftı 50 ytl.Genc ve yorulmamıs kuslar ilgilenen arkadasların mesajlarını beklıyorum.

mrh.kuşçu11. Ben üreticiyim.Bana çift kuşlar lazım açık adresinizi email adresime gönderebilirmisiniz. yerinize gelip ona göre alışveriş yapabilirim.

img

mumit

18 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

emailim : [email protected] dur.

img

mumit

18 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşçu11 banada bir çift genç muhabbet lazım eş tutmuş bi çift alırım.ama ben trabzondayım bana yollayabilirmisin.. emeilim:[email protected] bana yardımcı olursan sevinirim saygılarımla..

img

maxxx61

18 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm kuşçu11, ben bir çift kuş almak istiyorum senden, istanbul kartalda oturuyorum açık adres verirsen bakıp görmek istişyorum yada [email protected] adresime fotoları atarmısın, acil bekliyorum.

img

besyo62

18 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın kuscu11 . Bende bir çift orjinal mavi ve yeşil jumbo arıyorum. Orjinallerinizden üremiş yavrular varsa bilgilendirmenizi rica ediyorum. [email protected]

img

kemal299

17 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın kuscu11 . Bende bir çift orjinal mavi ve yeşil jumbo arıyorum. Orjinallerinizden üremiş yavrular varsa bilgilendirmenizi rica ediyorum. [email protected]

img

kemal299

17 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben kuscu11 , 2 yıl bekledikten sonra geçen sene aralık ayında kuşların iki çifti yumurtlamıştı fakat bir yuvadan yalnızca bir yavru sağlıklı çıkıyor diğerleri sakat oluyordu bu yüzden çiftleri değiştirmek zorunda kaldım yeni çiftler ancak adapte oldular bu arada dişinin biri öldü ilk yavrulardan bir dişiyi eşi ölen erkeğe eşledim şu anda bir haftadır çiftleşiyorlar artık ne yapacağını bakıp görecez çiftin birinin altında ilk defa 5 yavru var hepsi sağlıklı 15 güne kadar yuvadan inerler anne mavi baba yeşil yavruların henüz rengi belli değil diğer bir dişiyi 3 yıl bekledim geçen hafta 4 tane yumurtladı ama yumurtaları kırdı beş yavru uçsun içinden iki tanesini seçip alabilirsin.Diğerlerini ben damızlık olarak beslmeyi düşünüyorum .

img

kuşcu11

17 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar kuscu11 senin elindeki kuşları almak isterim.. Sana ulaşabileceğim bir telefon verirsen sevinirim.. Yada bana bu numaradan da ulaşabilirsin 0533 484 22 23

selam kuşları görmekisterim eger satılmadıysa telefon 05436099435

img

süperjumbolar

17 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ