Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

BİR UMUT...

İYİGÜNLER BEN ULAŞ İZMİRDE OTURUYORUM 16 YAŞINDAYIM BENİM KÜÇÜKLÜKTEN BERİ Bİ HAYALİM VARDI Bİ KÖPEK ALIP ONA BAKMAK KÖPEK SEVGİSİ TATMAK VE YILLAR SONRA BU HAYALİMİ GERCEKLEŞTİRME FIRSATIM OLDU AİLEM BAHÇESİ GENİŞ Bİ YAZLIK ALDI VE BEN HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEGİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM AMA NE OLURSA OLSUN KÖPEKLERİN MAL GİBİ PARA İLE SATILMASINA KARŞIYIM EGER BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNİRİM TELEFONUM:05556229659 E-MAİL:ULAS83@HOTMAİL.COM ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM...

img

ulaş_89

18 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ulaş elvan bayan ismi tatlım anlaştık mı

img

elvan_p

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

COK PARDON ELVAN HANIM

img

ulaş_89

ÖZEL MESAJ

ulaş söz bulursam ilk sana göndericem ben sonuçta öncedende besledim nasıl güzel bişey oldugunu seninde tatmanı isterim

img

elvan_p

ÖZEL MESAJ

SİZİN GİBİ GERCEK KÖPEK DOSTLARI OLDUKCA DAHA COK UMUTLANIYORUM...

img

ulaş_89

ÖZEL MESAJ

merhaba ulaş ben ilker navdar hani 5 aylık rotwailer sahibiyim senin banada mesajın geldi paşa yı istediğin için fakat dikkatimi çeken bir husus var uzun zamandır buralarda dost arıyorsun ve her köpeğini vermek isteyene mesaj bırakıyorsun yani marka takıntın var bence neden gidipte barınaklardan almayı tercih etmiyorsun sonuçta önemli olan hayvan segisi değilmi [email protected] adresinde görüşürüz istersen

img

navdar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEYEFENDİ BENİM 6 YAŞINDA Bİ KIZ KARDEŞİM VAR DAHA ÖNCE BARINAKTAN bi köpek aldım fakat tüğ döküyordu kardeşime zarar verebilecegi için geri verdim bu yüzden gercek bir köpek dostundan sahiplenebileceğim bir köpek arıyorum...

img

ulaş_89

ÖZEL MESAJ

YA NAVDAR EGER KÖPEGİ VERİCEKSEN ULAŞA VER BAK KENDİMİDE GEÇTİM ÇOCUK ÇOK ÜZÜLÜYO ONA YARDIMCI OLSAN VALLA BEN BULURSAM İLK ONA VERECEM

img

elvan_p

ÖZEL MESAJ

sevgili ulaş köpek sahibi olmak beraberinde büyük bir maddi sorumluluk getirir ailen buna razımı?Ayrıca daha önce bir köpek alıp tüy döktüğü için bıraktıgını yazmışsın bir köpek alıp beğenmezsen onuda bırakırmısın? Merakımdan soruyorum çünkü barınaklar heves için alınıp terkedilmiş dostlarımızla dolu bir kez daha düşün bence hoşcakal.

img

sinbar

18 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mehaba ulaş ben ilker navdar mesajını okudum.yani barınaktan alınan köpek tüy döküyorda rotwailer dökmüyormu zanediyorsun. dökmesini istemiyorsan 1.kısa tüylü köpekleri tercih ediceksin yani colli kurt ve kaniş gibi köpekler değil 2.si köpeğin tüy dökmemesi için hapı var iğnesi var ve buna istinaden kist iğnesi var tüyünü istemeyek yutsan bile zarar vermiyor kist tedavisini yaptırırsan.bence sen önce köpeğe bakmak için sağlık hakkında bilgi topla belki ozaman bi şeyler düşünürüz.ayrıva elvan hanım okursanız eğer bence köpeği kime vereceğime bırakında ben karar vereyim belki size vermek istiyorum bilemezsinizki

img

navdar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ