Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

5 aylık erkek rotwailer

5 aylık erkek rotwailer adı paşa ayına göre biraz büyük ve daha haraketli tüm aşıları yapılmıştır fakat vicdanımız el vermediğinden kuyruğunu kestirmedik müsait ortamımız olmadığınında vermek istiyoruz ücret talep edilmeyecektir fakat alıcakların kendini kanıtlaması gerekmektedir

img

navdar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ulaşmak isteyen arkadaşlar [email protected] a mail atabilirler olumlu yada olumsuz cevap verilecektir

img

navdar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam koğpegı vermedıysenız almak ısterım [email protected] a gelırsenız konusuruz lutfen..

arkadaşım elindeki köpek tam istediğim şey rott.hastasıyım ben ;(((((( ama malesef bu sene alamiorum yaaaaaa kaçırmak istemezdim onu çookkk üzüldüm şimdik ilanını görünce... verceğin kişiyi LÜTFENNN iyi seç aman ha köpek tacirlerine gitmesin yazık hayvana iyi bakabilcek birine ver inşlh güzel biş yuva bulur aminnnnnn.... ;))

ben ben ben neollluuurr ben istiyorum co iyi bakarım lütfeen [email protected] lütfen cewp bekliyorum...

img

ulaş_89

18 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ben selda arkadaşımın üyeliğinden yazıyorum istanbul küçükköyde oturuyorum evimde bana arkadaşlık yapması için bi köpek sahiplenmek istiyorum eğer hala köpeğinizi vermediyseniz sahiplenmek siterim resimlerini görmem mümkünmü [email protected] gönderirseniz sevinirim. iyi akşamalr.

img

sinembbjk

18 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rottunuza talibim izmirdeyim bahçem ve bakım olanaklarım çok müsait cvabınızı bekliyorum ulaşım ücretlerini ben karşılarım lütfen en kısa zamanda cevap veriniz. . . [email protected] cep: 0535 958 96 38

img

muratizmirksk

18 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba pendikte oturuyorum müstakil evimiz var beni yanlız bırakmayacak bir dost arıyorum eğer köpüşü vermediyseniz alabilirim [email protected]

img

nalan_yagmur

18 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım eger köpegini hala vermediysen ben alabilirim daha öncede buna benzer köpek baktım yani bakımından anlıyorum eger vermeyi düşünürsen [email protected] dan ulaşabilirsin

img

cml86

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mesaj no 16925... sinem sen pitt satmıomuydun babası profesyoneldi falan.. yoksa bööle her cinsi denio musun hayırdır ??? bunun son fiyatına ne isticeksin!!!!

img

mesutsari

20 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ