Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Dişi Boxer. - 2.sayfa

Dün gece dişi bir boxer beni sahib edindi, çok sevdim ama bakma imkanım yok. Şu anda İzmirin Yakın bir ilçesinde e-Mail adresi olanlara resmini gönderebilirim. Çok akıllı itaatkar ve oyuncu.

img

braid

18 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam resim için mail bırakıyorum ben cesmede oturuyorum. [email protected]

img

bugra

19 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba dişi boxer veriyormuşsunuz ben boxeriniza talıbım boludayım burdan msj lasarak haberleselım mümkünse ,olmazsa eger telefonda goruselım benİM MAİLİM (hasan_alay61@mynet) cVp bekliyorum

img

holaysali

18 yıl 9 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba bende senin dişi boxerına talibim izmirde oturuyorum. ona çok iyi bakacağıma söz veriyorum. tel=5354753686 ev=2501887 olumlu yada olumsuz cevap gönderirsen çok sevinirim

img

sukoşucusu

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben köpeginize talibim ona ii bakacagıma namusum ve serefim üzerine and içerim bana cvp atarsanız sevinirim adresim [email protected] mesajınızı bekliyorum ben tam boxer hastasıyım

img

rotcu_81_67

18 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Gereken ne ,ise saglanacak ve istediginiz sartlar yerine getirilerek arkadasimizi almak istemekteyiz. Ozel kargo ile alinmasini da saglayabiliriz, bu konuda gorusmek istiyorum [email protected]

img

iakaya

18 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler benimde bir erkek boxerım var köpeğime eş olmasını çok isterim mailim [email protected] resimde atarmısınız

img

rockman

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım çok iiiii bakabilirim çok seviorum köpkleri daha öncede baktım lütfen cvb yaz bekliorum resm varsa at mail [email protected] ben istnbuldayım gelip alırım teşkrler

selam. ben bokser hastasıyım. ama istanbulda oturuyorum. ama arkadaşım ödemişte oturuyor ve bir hafta sonra yanıma gelecek. ilgilenirseniz sevinirim

img

masumserseri

18 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLMM .BOXER HASTASIYIM VE ACİLEN DİŞİ BOXERA İHTİYACIM VAR.ONA KOCADA BULDUM. ÇİFTLEŞTİRECİĞİM ERKEK BOXER DA MEVCUY LÜTFEN RESİM YOLLARSANIZ SEVİNİRİM ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM MAİL ADRESİM:[email protected]

img

cankut78

18 yıl 7 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm braid raki adinda erkek boxerime es ariyorum bende iskenderunda oturuyorum bana [email protected] adresinden veya 0538 308 11 83 nolu telden ulasabilirsin..

img

camoka

18 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ