Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

acil/ankara - 2.sayfa

1 yaşındaki dişi kısırlaştırılmış kedimizi istemediğimiz sebeplerden dolayı vermek zorundayız.beyaz ağırlıklı, yeşil gözlü, oyuncu, sözden anlayan harika bir kedidir. tuvaleti, taşıma kabı, bizde mevcut olan maması ve diğer malzemeleriyle beraber ücretsiz vereceğiz. çok acil bir yuva bulmamız gerekiyor. telefonum: 0533 3768729

img

chakıl

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

durum ne kadar acil olursa olsun anladım ki insanlar yavru kedileri yetişkin kedilere tercih ediyorlar. ne kadar garip. bu sitede aslolan hayvan sevgisi, bu foruma gelenler bir yuvaya ihtiyacı olan kedilere evlerine açmak için geliyorlar ama tercihler hep yavrulardan yana oluyor. bunu anlayabiliyorum yavru olsun eğitimini biz verelim, küçüklüğünden yanımıza gelsin ki bize alışsın gibi düşüncelerle bu tercih yapılıyor. tabi ki bu tercihlere karışmak haddim değil ama ben evimizde yavru kedide baktım yetişkinde baktım daha sonra hepsi başka yuvalar bulup kendilerini çok seven yeni ailelerine gittiler ama hiçbiriylede alışamama sorunu yaşamadım. kızımızı aldığımızda 9 aylıktı, yuvaya ihtiyacı vardı şartlarımızı zorlayıp evimize aldık, uzun sürmedi bize alışması hemde öyle bir alıştık ki hiç ayrılmayacağımızı düşünmüştük ama bazen aşılamayan engeller oluyor ve bu yüzden kızımızı vermek zorundayız. evlerinde yeni bir birey isteyen aileler için söylüyorum emin olun bir yavru kediden isteyebileceğiniz ve ona verebileceğiniz sevginin çok daha fazlasını kızımızda bulabileceksiniz ve onu çok seveceksiniz. eğer mecbur olmasaydık zaten bizden hiç ayrılmayacaktı. başlığı attığımız tarihe bir bakın acil olduğunu söyledik sadece bir kişi aradı, uzakta olduğu için gönlümüz pek razı olmadı. cvp yazanlara verdiğimiz cevaplardanda bir sonuç alamadık. lütfen kızımıza iyi bakabilecek birileri ona yuvasını açsın.

img

chakıl

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ