Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz golden-kurt-kangal-cooker (ankara)

dostlar 22 ocak pazar "hürriyet gazetesi" sayfa 28 evcil hayvan ilanlarından.. ücretsiz yavru kangal-golden-kurt 0535 950 33 95 ücretsiz yavru cookerlar 0312 436 66 46 ilgilenen arkadaşlara duyurulur.. umarım gercekten isteyen, onlara iyi bakabilecek olan insanların olurlar.. ben rott aradıgım için arayamadım.. umarım işinize yarar.. saygı ve sevgilerimle..

img

msimsek

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam.. ben cocker cinsi köpeğinizi almak istiyorum.. köpekleri çok seviyorum ve daha önce hayvan besledim.. çok iyibakacağımdan emin olabilirsiniz..fakat cocker hangi cinsi... amerikan mı ispanyol mu? [email protected]

img

ilovedogs

18 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben sıze mesaj cekmıstım golden kopeklere bayılıyorum lutfen cevabınızı beklıyorum

dostum msjda da yazdıgım gibi ilanı gazeteden okuyup buraya yazdım.. benimle bi alakası yok yani.. ilandaki telefonlardan bilgi al istersen..

img

msimsek

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ilan bana ait deil ben gazeteden okudum ve buraya yazdım.. ilk mesajımda da belirttim bunu zaten orayla irtibat kurun...ok..

img

msimsek

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben izmirden sibel meraba ilanınızı şimdi gördüm. ve hemen bu cep telefonuna 0535 950 33 95 msj attım. ben bir golden hastasıyım. daha öncede uzun bi süre köpek besledim. açıköğretim öğrencisiyim. iş arıyorum. insanlar artık bu işi tam anlamıyla ticarete dökmüş. bedava olduğunu duyunca dayanamadım.lütfen bu konuda bana yardımcı olursanız sewinirim. [email protected] 0544 424 57 16

img

azelya_83

18 yıl 3 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bi coocker ariyorum ve köpeginize talibim eğer vermek isterseniz mail adresim [email protected] bana mail atarsaniz sevinirim ben veteriner fakültesi öğrancisiyim komyada sevgiler

img

tekila_m

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bakın ilan bana ait deil ben gazeteden okuyup yazdım o telefonlardan yardım isteyin..umarım sizlerden birileri alır bu köpişleri.. saygı ve sevgilerimle..

img

msimsek

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende köpeklerine talibim:D ya sen resmen başına iş açmışsın bu insanlar okuduklarını anlayamıyo daha ne köpeği bu yaşa kadar nası gelmişler onuda anlamadım bedava yazısını görünce akılları çıkıyo sende benim gibi rot arıyosun demekki biz bu gidişle zor buluruz ağzını açan 300dolar diyo bende araştırıyorum 1aydır ama bi sonuç elde edemedim birbirimize yardımcı olalım rot dostu

img

sayko

18 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla öyle sayko ama ben buradan ilanları yazmaya devam edecegim belki kopekleri gercekten sevecek bikaç kişiye buradan yardımcı olabilirim.. bizim rott işi bayaga zor sana söyleyim, kimsenin masrafları karşılıgı verecegini sanmıyorum ben umudumu kestim, yaza kadar para biriktirip bursadan bi çiftlikten alacagım artık orda veteriner arkadaşım var yardımcı olur sanırım.. kendine iyi bak goruşmek üzere...

img

msimsek

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ