Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

golden rettreyvir damat aranıyor

12 aylık dişi goldenımıza damat arıyoruz bahçelievlerdeyiz 05382914609 ibrahim

3 yaşında bir Golden Retriever`ım var. Eğer ilgilenirseniz görüşmek isterim. Bana [email protected] e-mail adresinden ya da 05365144708 numaralı telefonumdan ulaşabilirsiniz!

img

dawson6784

18 yıl 4 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bnmde 3 yaşında bir goldenım var bembeyaz kaptan adında safkan. ilgilenirseniz telefonum 05432665444

Merhabalar!Oğlum 3 yaşında.KOYU ALTIN SARISI rengi var ve yapı olarak iri..Eminim kızınıza yakışcak ve o da çok beğencek.Yalnız ANKARA mı İSTANBUL mu? [email protected] dan ulaşabilirseniz size resim yollaya bilirim.Bende kızınızı görmek isterim.Mümkünse!

img

serdarsönmez

18 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba eğer istanbul bahçelievlerdeyseniz yakınız, oğlum 2 yaşında kızıl tüyleri kafa yapısıyla çok farklı kusursuz bir golden, daha önce iki kez çiftleşti biri bahçelievler vet. kliniğinin köpeğiyle diğerinin ise yavruları iki üç güne kadar doğacak. eğer ilgilenirseniz [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz en azından resimlerini yollarım size. iyi günler...

5yasında,Olaganustu Guzelligiyle ve zekasıyla insanları hayrete dusuren Oglum Charlie`ye es arıyorum,ilgilenenlere,email yoluyla fotograflarinı [email protected]

img

halezobu

18 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim tommy adında 1 yaşında bir oğlum var.İsterseniz resemlerini gönderebilirim.Çok tatlıdır.

img

gokcan_sila

18 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

12 aylık goldenımız var tam damat neseli oyuncu bir köpek ankara eryamanda oturuyoruz.köpegimizin adı:paris şampanya rengi

img

goldenlar

18 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Safkan 3 yaşındaki paşa oğlumun hiç tecrübesi yok , eee başka sözede gerek yok sanırım... :) bana isterseniz cepten 0533 7434082 isterseniz netten ulaşın [email protected]

img

paşa1

17 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM BEMDE EGİTİMLİ ERKEK GOLDEN VAR ÇİFTLEŞTİRMEK İSTİYORUM BANA BU NUMARDAN ULŞABİLİRSİN 0212 421 23 15