Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağa ters dönerse.. - 3.sayfa

Kısa bir aradan sonra yeni sorularımla sizlerleyim:):) Şimdi bizim Vladimir` in yeni evi oldu biliyorsunuz.. Yalnız dün akşam resimlerini çektikten sonra taşların üzerinden cama tırmanmaya başladı, tırmaladı, tırmaladı ve sonunda ters bir şekilde taşların üzerine düştü.. Ben uyurken böyle bir şey olsa idi, ölür müydü ki.. Ya olursa.. Ya ters dönerse diye çok korktum.. Sizin kapluşlar hiç ters döndü mü ve ters dönünce kapluş ne oluyor kendisine ölüyor mu hasta mı oluyor?.. Bilgi verirseniz sevinirim..

img

madcat

18 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Thumbs Up Selam vosvos ;

Hiç Bir Kırmızı Yanak Su Kaplumbağası ters döndüğü için ölmez!..Ters döndüğü gibi istediği an düzde dönebilir.Yeterki bir yerlere sıkışmasın. Ski Jump  :)))
Sevgiler.  Turtle 

img

deepfıshıng48

18 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aleyna yeman

arkadaşlar nolur hemen cevap verin benim kapluşuma birşey oldu herhalde boynu kırıldı kafasını oynatamıyo zor hreket ediyor bişey olrmu  ne yapmalıyım hç cvp alamadm nlr sz cvp vrn nlr yha

img

aleyna0736

11 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aleyna0736
arkadaşlar bnm kapluş ters döndü kafası dışarda kaldı ne yapmalıyım

img

aleyna0736

11 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tam olarak nasıl bir şey olduğunu anlayamadım.. Ters döndüyse düz çevirin.. Kafası dışarıda kaldı ne demek?..

aleyna0736 yazdı :

aleyna0736
arkadaşlar bnm kapluş ters döndü kafası dışarda kaldı ne yapmalıyım

img

madcat

18 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim kaplumbağam ters dönüp ölmüştü sadece dikkat et diye demek istedim yine var her cirpindiginda korkuyla ters dondumu diye atliyorum her sabah 6 da yem icin cirpinmaya basliyor uykumdan uyaniyorum korkudan ya o da ölürse diye

img

ayab

6 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ