Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

7 aylık eğitimli Danua

7 AYLIK tüm aşıları tamamlanmış, temel itaat egitimi almış, Danua (Safkan-siyah-erkek) cinsi köpegime cok iyi bakacak bir yuva arıyorum,iyi bakacağına inandığım bir kişiye ücretsiz verecegim Tel: 0535 568 30 88

img

pasico

18 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim evimin çok geniş bir bahçesi var köpeğinizi anne ve babasını depremde kaybetmiş 7 yaşındaki yeğemim için sahiplenmek isterim. taylan şanlı sakarya valiliği planlama şefi 05364203104 [email protected]

benim arkadasım almak istiyo ama buraya üye olmadığı için ben yazıyorum.çok iyi bakacagımdan emin olabilirsiniz.daha önce 3 köpek besledi ama ailevi sorunlardan dolayı 1 tanesini vermek zorunda kaldı.diğerleri ise dogustan gelen bi hastalık yüzünden öldüler.köpek erkekse ailevi sorun yasamadan besleyeceginden eminim.ltfn cvp yazın.cünkü arkadasım 2-3 aydır ücretsiz köpek arıyo

merhaba ben bursada bahçeli bir evde oturuyorum köpeğinize çook iyi bakacağıma inanıyorum bana vermek isterseniz [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz sevgiler

img

thedogg

18 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA... HANGİ ŞEHİRDESİNİZ ÖĞRENEBİLİRMİYİZ?

img

nalan_yagmur

18 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbul kadiköydeyiz

img

pasico

ÖZEL MESAJ

İstanbul kadiköydeyiz

img

pasico

ÖZEL MESAJ

İstanbul kadiköydeyiz

img

pasico

ÖZEL MESAJ

herkese ilgisi için teşekkür ederiz.köpeğimize yeni bir yuva bulduk.

img

pasico

ÖZEL MESAJ

Aydına gönderme şansınız yokmu acaba?yada bize gondermeyi düşünüp düşünmediğinizi öğrenebilr miyim?ya ben köpek arıyorum da yani boşuna beklemeyim diye... bize verirseniz gercekten iyi bakılacagında emin olun ama yine de karar sizin tabikide...