Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz kangal yavru

45 gunluk yavru dişi kangal daha güzeli yok :) ilgilenenler 0532 548 41 58 den bana ulaşabilir

img

hena_tr

18 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba size bandırma dan yazıyorum bana fotolarını gönderebilirimisiniz [email protected] [email protected]

img

xmenxxx

19 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende ankaradayım... mail atarsan sevinirim... [email protected]

img

moonlord

18 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben istanbulda oturuyorum eger verediysen ne olur yavruyu bana verirmisin ben yeti_tirmek icin istiyorum tel 0532 391 13 25 saygylar

img

digitalugur

19 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA BEN İZMİTTENİM VE BAHÇAELİ BİR EVİM VAR.BEN KÖPEĞİNİZE BAKMAKTAN ONUR DUYARIM.VE ŞUNU EKLEMEM GEREKİR KÖPEĞİNİZİN YETİŞMESİ VE KENDİNİ RAHAT HİSSETMESİ İÇİN GEREKEN HER ORTAM BENİM YANIMDA VAR İSTERSENİZ MİSAFİRİM OLUN BEN SİZE EVİMİDE GÖSTEREBİLİRİM.SİZE CEVAP YAZAN BİÇOK KİŞİ KANGALIN GÜNDE NEKADAR YÜRÜMESİNİ GEREKTİĞİNİ BİLE BİLMİYORDUR.VEONUN KENDİNİ EN RAHAT HİSSEDECEĞİ YER BENİM YANIMDIR BUNDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ.SAYGILARIMLA VOLKAN YASAR [email protected] 0544 541 9770

img

vlk_yasar

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar arkadaşım ben adapazarından yazıyorum yaşadığımız köyde bahçeli bir evimiz var şayet yavru halen sendeyse alıp büyütmek isterim.cevabınızı bekliyorum tşkkrlr

img

kafkasyali

18 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar arkadaşım ben adapazarından yazıyorum yaşadığımız köyde bahçeli bir evimiz var şayet yavru halen sendeyse alıp büyütmek isterim.cevabınızı bekliyorum tşkkrlr 0264 437 90 83 - 0264 276 99 09 [email protected]

img

kafkasyali

18 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben istanbuldayım msn adresimi veriyorum benimde bir kangalım var bu da ona arkadaş olsun kopeği verirseniz çok sevinirim [email protected]

img

serhansarahmet

18 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

solemeyi unuttum ben bayrampaşada oturuyorum

img

serhansarahmet

18 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hangi sehirdesiN?

img

masaya