Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

akvaryum arıyorum

100-50-50 olabilir.. standart degil..100-50-60 da olabilir yada bu sekil varyasyonlar...ankaradayim...dis motorda arıyorum.. ama uygun fiyata olmali tesekkurler..

img

tolgakirmizi

18 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mail: [email protected]

img

tolgakirmizi

ÖZEL MESAJ

selam arkdalş bende 110 40 35 akvaryum var florasan da var fiyat 60 ytl dir tsk

img

blackout

18 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hocam bende 100x50x60 ve dis filtreside var ama ben izmdenim

img

suleyman

19 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

blackout arkadasım yukseklik en az 50 istiyorum ilgin icin tskkurler.. suleyman arkadas izmir olayi zor be dostum bi o kadar dakargo parasi veririm pek hesapli olamaz ama benim tanidigim kargo var beles gonderirim diyosan neden olmasın:))

img

tolgakirmizi

ÖZEL MESAJ

10mm cam 120x50x45h olmak üzere elimde 2 aylık akvaryum var..istersen uygun bi fiyata elimden çıkarcam

img

denizakvarist

18 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar Denizakvarist...fiyat ne olur..tesekkurler..

img

tolgakirmizi

ÖZEL MESAJ

tolga arkadaşım ilk olarak ben istanbuldayım.elimde 100x40x50(h) boyutunda akvaryumum var.ahşap ve çok güzel görünümlüdür.iki adet ışklandırması var öle sonradan ekleme diil kendisiyle beraber yapılmıştır.ikisininde ayrı ayrı açma kapama düğmesi var.fiyat olarak 250 istiyorum.resmini istersen gönderirim.gördüğünde çok hoşuna gitceğine eminim.telefonum 0544 791 71 89 eğer görmek istersen evde görebilirsin

img

onurgencfb

18 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

onur onur kardes hersey iy guzel ama ben ankaradayım..ilgin icin tesekkurler...

img

tolgakirmizi

ÖZEL MESAJ

meraba tolga eğer akvaryum almadıysan bende var 1100cm uzunluk derinlik 45 yükseklik 60 özel tapım bişey altlığı dahil 80ytl ye veririm ışığı da var saygılar

img

aliyunus

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ