Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

satılık yavrular

ev üretimi, çok sağlıklı yayrular.5 tane.beyaz(albino değil), sarı,2 adet yeşil, mavi.. ankara tel:312-3525528

img

pcard_coll

19 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb bende ankarada oturuyoryum. yavrularla ilgileniyorum ben 100. yıl da oturuyorum. bide ilk defa kuş besliyeceğimden ayrıntılı bilgi verirseniz sewinirim. yani nasıl beslenir falan falan. kuşlarla birlikte utygun kafes varmıdır? iyigünler bana burdan ulaşabiliirsiniz

img

zeynep932000

18 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, bende etlikte oturuyorum. emekliyim, hep evdeyim yani.bana telefon edip randevu alın. size kafeste veririm. yardımcı olurum.

img

pcard_coll

ÖZEL MESAJ

tmm ben sizi 25inde veya 23ünde ararım yalnız bişi sorcam bunlar yavruya yaza kadar elinizde yavru olurmu yoksa siz üretmeyi bırakıyomusunuz?eğer öyleyse ben şimdi alırım öle değilse yazım almam daha iyi olurr

img

zeynep932000

18 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yoo bırakmıyorum. ama niye yaza alıyosun ki. kuşun insana bi kulfeti yokki.ders çalışırken insana yaren olur hem.sen yanına bi 25 ytl al gel. ben sana yemde dahil, kafeste hepsini verecem. öğrenci tarifesi yani

img

pcard_coll

ÖZEL MESAJ

slm pcard_coll eger imkanını varsa foto ekleyebilirmisin? bi de sadece bi cift kus fiyat ne olur? bol evcilli günler

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gökhan fotoğraf ekleme imkanım yok. ama kuşlarım çok sağlıklı ve yakışıklı. çalışır vaziyette bir çifti 80 ytl ye veriyorum.sen nerde oturuyorsun.

img

pcard_coll

ÖZEL MESAJ

şu an, sarı,yeşil, mavi ve gri mavi var.

img

pcard_coll

ÖZEL MESAJ

slm pcard zeynepe tanesini 25 YTL ye veriyosun ben cift alınca indirim yaparmısın diye umarken sen ciftine 80 ytl diyosun. galiba damızlık istediğimi sandın. ben yavruların ciftini demistim. bol evcilli günler

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gökhan sana tanesini 15 den veririm. kuşlarım çok özel bakımlı. sen nerede oturuyorsun. ankaradaysa kolay. ayrıca zeynebe kafes, yem ve aksesuarıyla birlikte vereceğim fiat o. beni ara hallederiz.

img

pcard_coll

ÖZEL MESAJ