Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

isimler - 10.sayfa

arkadaşlar diğer forumların çoğunda görüyorum hep bu konuyu,herkes buraya kobayının ya da hamsterının adını yazsın,yeni isimler bulmuş oluruz...benim kobayımın adı cholito :)

img

kobay

19 yıl 3 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimde bu 5, hamsterim vazgecemiyorum bu tatlı şeylerden yaaa..adı ``şemsi`` ama biz basen ona şems de diyoruss:)))

img

tuti83

17 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm benimde hamsterımın adı nuri ama ben hep oğlum nuri diye sesleniyom acayip şirin :))

img

lilays

17 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha yeni aldım ben 3 gün falan oldu daha çok küçük ve çok tatlı benim gibi bi aceminin elinde ölmezse sizlerden aldığım yardımlarla sayesinde olucak... adı FINDIK =)

img

romeo911

17 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yeni bir hamster aldım ama bir türlü isim bulamıyorum arkadaşımdan kapşon önerisi geldi ama sizde yardımcı olursanız sevinirm :D

img

nilangel

17 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENİM İKİ GONZİŞİM VAR 1.GÖZLERİ BONCUK GİBİ OLDUĞU İÇİN BONCUK 2. İSE ÇOK ŞİŞMAN OLDUĞU İÇİN TOMBİK

cabbar benim hamsterımın adı :D kahverengi beyaz karışık çok hoç bir rengi var.çok sevimli ve onu çok seviyorum...

img

furcht

17 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

bnm hamster`ımın adı ; RUFUS =))

img

diloyz

16 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benım gonsalesımın ısmı en guzelı adı: HAMS :P

img

minikhams

16 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamster ımın bıyıkları çok güseldi bende BIYIKSI adını koydum ama artık aramızdan ayrıldı seni çok özledim bıyıksı bide evde tek başına 3 filmindeki kobayın adı doris ti ama BIYIKSI daha güzel :D

img

evanescance777

16 yıl 10 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamsterımın adı pandispanya:)))

img

kucuk_kurbaa

16 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ