Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

Ciklet yavruları

http://www.malawicichlidhomepage.com/haps/aulonocara_stuartgranti.html 10-15adet yavru 2aylık 75 kuruş, http://www.malawicichlidhomepage.com/zezza/pseudotropheus_gracilior.html yaklaşık 10adet(fazlada olabilir)2aylık 75 kuruş, portakal ciklet denilen(Etroplus maculatus) 7-8 adet 2.5aylık 75 kuruş, yavrular tam sayılmadığı için bu sayılar değişebilir hepsini almak isteyenlerle anlaşabiliriz... ayrıca; 2haftalık 35-40 adet albino ciklet yavrusu 40kuruş... hepsini alana 10milyon... 1adet 5 cm yunus 3YTL, 1adet 10cm erkek yunus 10YTL _________________ SAİT KARACA Keçiören/ANKARA

img

sait1905

19 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm elinizdeki balıklarla ilgileniyorum nasıl görüşebiliriz? hepsini 10 ytlden almak istiyorum.. 0536-339-3264 telefon numaram. eger mesaj atarsanız hemen irtibata gecebiliriz...

img

ibrahimhozel

20 yıl 2 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Satışlar sadece Ankara içinde geçerlidir. Balıklar ufak olduğu için şehir dışına maalesef gönderilememektedir...

img

sait1905

ÖZEL MESAJ

slm balıkların boyunu yazarsan sevinirim...

img

ibrahimhozel

20 yıl 2 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Albino cikletler bir arkadaş için ayrıldı... (Eğer almazsa tekrar haber veririm) Diğerlerinin boyu (2 aylık olanlar) 1cmden büyük...

img

sait1905

ÖZEL MESAJ

merhaba bende k.örende oturuyorum balıkları nasıl gorebılırım

img

serkanbalaban

19 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaş kalan balıkların fiyatlarını öğrenebilirmiyim acil 25 kadar yavru arıyorumda ilgilenirsen sevinirim ii günler

img

ossolak

19 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

msn adresini yollarmısın

Msn [email protected] elimizde kalanlar aulonocara_stuartgranti,mbuma cinsi pseudotropheus_gracilior,etroplus maculatus(portakal) yavruları duruyor... ayrıca sayısını bilmediğim 1 aylık albinolar 50kuruş... kobra131 msn çoğu zaman açık kalabada oturuyorum telefon edip gelebilirsiniz 05055658488 ossolak size güzel bi karışım yaparım fiyatta da anlaşırız... iyi balıklı günler erkek yunuslar da duruyor...

img

sait1905

ÖZEL MESAJ

cevaplarınıza geç cevap attığım için üzgünüm bilirsiniz finaller işte ayrıca 05358515929dan da arayabilirsiniz :) iyi günler

img

sait1905

ÖZEL MESAJ