Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tuvaletini yapmıyor

merhaba,iki gün önce tavşan aldık fakat hala çişini ve kakasını yapmadı ,her yere baktık fakat göremedik.Önüne koyduğumuz hatta elimizle beslemeye çalıştığımız arpakırmasını yemek yerine bizim yediklerimize musallat oluyor,biz farketmeden kesme şeker ve lays yemiş acaba bir şey olurmu, teşekkürler...

img

hüsmer

17 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

keşke benimkide yapmasa :)bişi olcağını sanmıyorum ama daha bilgili arkadaşlar var burda umarım sana yardımcı olurlar

img

sinem_gs

17 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tavşanının tabi ki de tuvaletini yapması lazım.bence vakit kaybetmeden bi vete götür.şeker ve lays tan fazla yemediyse sorun yok.onları yiyo mamasını yemio die yada sewio die vermenizi tavsiye etmem.

img

ılovemycat

18 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:)dün yaptı,hemde hepsini bir toptan bide biliyomuş gibi tuvalete girmişte yapmış çok sevindik ilginiz için teşekkürler..

img

hüsmer

17 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şekerden ve sizin yediklerinizden uzak tutun onu tavsan yavru sanıyorum yavruyken beslenme tarzı çok önemlidir bi petshop a gidip tavsanınıza yem alın ... şeker tatlı gibi şeylerden kesinlikle yedirmeyiz gözünün körleşmesine ve tüylerin dökülmesine yol acar

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm husmer tavsanın hayırlı olsun onu tatlı, yaglı ve tuzlu yıyeceklerden uzak tut. tuvaletı de eger kabızlık yasamıyosa duzene gırecektır merak etme bol evcıllı gunler

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bende yeni evcillerdenim:) cuma günü kücücük bi tavsanim oldu hersey cok güzel gidiyo aramiz gayet iyi ama bizimde tuvalet sorunumuz var annem gecen aksam mutfagi pisletirken yakalamis cok nadir yapiyo ayrica daha kaka yaptigina rastlamadim yemesi gereken diskiyi bol bol yapiyo bi sorun olur mu herkese slm...ii bakin evcilinize

img

after_forever

17 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar ben 3 gün önce iki tane tavşan aldım biri kız biri erkek küçükler anneleri süten kesmiş çok iyi yemek yiyorlar çişlerini de yapıyorlar fakat 3 gündür ikisinin de kakalarını yaptıklarını görmedim. Ve endişeliyim Bi sıkıntı olur mu sizce?

img

tugce_33f

4 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tavşanım kasını yapmıyo ve çok yemek yemek istiyo yarim çay bardagi yemek veriuoruz ama doymuyo lütfen yardımcı olirmusunuz

img

Berraceylan

2 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tavşanım kasını yapmıyo ve çok yemek yemek istiyo yarim çay bardagi yemek veriuoruz ama doymuyo lütfen yardımcı olirmusunuz

img

Berraceylan

2 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ