Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Acil Satilik CENNET Papagani "Cok Ucuz" - 2.sayfa

Acil Saglikli ve super cift Cennet papagani kafes dahil, bana maliyeti 200 YTL ama ben super ucuz bir fiyata verecem, Cep: 0535 285 0666 mail: [email protected] - [email protected]

img

emsey

19 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hersey dahil 70 YTL istanbul Merter''de oturuyorum irtibat icin msn [email protected] cep: 0535 285 0 666

img

emsey

ÖZEL MESAJ

Cennet papağanına talibim yeriniz merter olduğuna göre bana çok yakın ve yerinizin açık adresinı email adresime gönderebilirmisi niz emailim: [email protected] dur.

img

mumit

18 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar ilk benimle irtibata gecerseniz sevinirim. bana mesaj gecin ben arayayim sizi, yada normal telefonunuzu mesaj gecin arayayim. cebim 0535 285 0 666

img

emsey

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşlar bi konuda sizi aydınlatmak isterim.bu emsey arkadaş ben daha öncede sormuştum üretim mi yapıyorsun diye çünkü bi başlıkta üretim yaptığına dair msjını okumuştum.kendisi üretim yapmadığını yazdı.sizinde görüp okuduğunuz gibi.ama kuşların resim galerisinde arkdaşın üretim kafeslerini ve üretim için kullandığı cennetleri görebilirsiniz.ucuz veriyorum diye inşallah insanlara hastalıklı,yaşı ilerlemiş veya üretimden dolayı yıpranmış kuşları satmaya kalkmıyodur.kendisini tanımam etmem.evcilli günler.

img

blue_sea

18 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kavga etmeyin arkadaşlar.bende var cennet papağanı 20 ytl.

img

cartel

18 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm cartel.bana [email protected] dan ulaşırmısın?

img

serev

19 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kavga değil arkadaşım sadece arkadaşları aydınlatmak için yazmıştı.cartel arkadaşım hangi [email protected] adresinden bize ulaşabilirsin.

Selam arkadaslar, blue_sea arkadaşin atıp tutmasi normaldir çünkü kuşlari görmedi ve her defasında bana çok kişi bu kuşları görüp bakmadan pazarlik yapıyor, sonra pazarlik olmayınca (kedinin ulaşamadığı et''e pis demesi gibi) başlıyor atmaya uydurmaya, bu hiç hoş bir davraniş değil blue_sea arkadaşim, eğer kuşları görseydin sonra kesin hastalıklı olduğuna %100 kanaat getirseydin TAMAM haklısın derdim ama kesinlikle yanliş bir yorum. benim üretim çiftliğim veya üretimhanem yok, o gördüğünüz resimler veteriner tarafından benim kullanici adım kullanılarak koyulmuştur.(Veteriner arkadaş Vet.Murat Altay) benim elimde kendi beslediğim sağlıklı kuşlarım vardı, ve ben her defasında pazarlık yapmadan önce alacağın hayvaı gör diyorum ama arkadaşlar tenezül edip gelmiyorlar sonrasi okuduğunuz gibi..

img

emsey

ÖZEL MESAJ

Cartel kullanici isimli arkadaşim satışını burda değil kendi açacağın ilan sayfanda yayınla.. Lütfen..

img

emsey

ÖZEL MESAJ

slm emsey arkadaşım.ben sana soruyorum şimdi birisinden kuş almak istiyorsun ve almak istediğin kişi ben üretici değilim diyor ama resim galerisinde adamın üretim için kullandığı kafesleri ve kuşları vs. görüyorsun.sen ne düşünürsün peki.siteye üye olmak o kadar zor bişey değilki açsın veteriner hekimin kendine bi kullanıcı hesabı.net ortsmında insan her şeyden kıllanır.ortaya bi soru daha atabilirim çünkü benim aklıma geldiği gibi başkalrınınkinede gelmiştir bu soru.''''nerden bilelim veteriner hekiminle beraber çalışmadığını'''' diye herkes düşünebilir arkadaşım.isteseydim o kuşları senden 55 ytl ye alabilirdim.ulaşamamak bu mu?anlamadığım bi konuda madem bu kadar ucuza veriyorsun madem kuşların o kadar sağlıklı neden geçen bunca zamana rağmen kuşları satamadın!seni tanımam etmem ama net oratmı böyle işte.insanın aklına herşey gelir.herkese hayırlı günler

img

blue_sea

18 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ