Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

sera p'nin içindeki kırmızılar ne?

slm, sera p marka yem kullanan varsa içindeki kırmızı yem taneciklerini farketmiştir. benimkilerin ikisi de yemi çok sevdi ama arada kırmızıları vermeye çalışırken kafalarını çeviriyorlar, kesinlikle yemiyorlar, bilen var mı?

img

momo

19 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet sahi bende yeni fark ettim!?

img

benirem

18 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sera raffy p olacaktı pardon.

img

momo

ÖZEL MESAJ

evet,benim de dikkatimi cekti.aslinda 3 renk sanirim o yemler,bi de daha sari bi rengi var,yani krem rengi,sari ve kirmizi.icerikleri farkli mi ki acaba?ben de kirmizidan vermeyi denedim,pek istekli yemediler,hatta bi tanesi hic yemedi,gormemezlikten geldi.kirmiziya bi giciklari olabilir.:))

img

dulcinea

19 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kapluşların favori rengi sarıdır,sarı ne verseniz yerler..o yüzden yem kapları da sarı..

img

henryıv

18 yıl 10 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hmm, neyse bir benimkiler garip değil yani. sera''nın sitesine girdim bulamadım. yazacam bakalım ne var içinde diye. öğrenince buraya yazarım:)

img

momo

ÖZEL MESAJ

o seranın hangi cins yemi acaba?

img

korki84

18 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu mesajın eski oldunu biliyorum ama söylemek istedim benimkiler happur huppur sarıyıda bejide kırmızıyıda yiyyolar

Selamlar. Raffy P nin içindeki kırmızı yemler Sera Raffy Mineral yemler. Ayrıcada satılıyor. Kalsiyum ve diğer mineralleri içiriyor ve kaplumbaganın kabuk ve kemik gelişimine büyük katkısı oluyor. (seranın yalancısıyım :) ) Ayrıca Sera Raffy I nın içinde gördüğünüz kurumuş balıklardan oluşan bir yem daha var Sera Raffy Royal..

img

bahadır_hacıoglu

17 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet benim de kaplumbağalarım öyle yapıyorlar bende diğer yemlerden veriyorum

img

su_perisi

17 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ