Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

Yeni başlayanlara komple set

100x30x45 ebatında orjinal taymur. içinde atman orta boy filtre+100w ısıtıcı+derece+ kum+ kaya+ arka fon+5 kök bitki+aydınlatma sistemi 150 milyon. Altında özel yaptırdığım mobilya dolap var çok sağlam kaplamadır onuda 150 milyon. 65x22x32 ebatında içinde gap orta boy filtre, 100w ısıtıcı ve derecesi var 50 milyon. http://pg.photos.yahoo.com/ph/sebahattintunc/detail?.dir=6db4&.dnm=efff.jpg bu adresten resme bakabilirsiniz aynen kurulu ve 1 yıldır çalışıyor. Pek telefonlara bakamıyorum mail atarsanız sevinirim. [email protected]

img

stunc

19 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

vermiş olduğun maile ulaşamıyorum.akvaryum nerede?Camları kaç mm? Kople son kaça olur? [email protected]

img

aaslan

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kardeş senin mail de bir sorun var ben sana 2 defa cevap yazdım ama geri geliyor. Akvaryum orjinal taymur 6 mm camdan ve plastik kapaklı. Ankara Abidinpaşa da evimde kurulu. Fiyatının diğer ilanlara göre makul olduğunu düşünüyorum. Akvaryum ve malzemeler çok temizdir.

img

stunc

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar 61 kişi bu mesajı okumuş ama cevap yazan yok müşteride yok. Birde alıcılar fiyat versinde bizde piyasanın ne olduğunu öğrenelim. Tabi fiyat verirken karşı tarafı da düşünerek yani bu akvaryumu sizin sattığınızı düşünerek verirseniz daha ciddi olur...

img

stunc

ÖZEL MESAJ

slm bende abidinpaşada oturuyorum arkadaşım fiyat verirken kendiniz satıyormuş gibi davranın demişsin bende öyle davranacagım ama belki bana kızacaksın :/// senin verdigin fiyat bence cok ama cok yüksek akvaryuma ve malzemelere 150 milyon istemişsin arkadaşım ben piyasayı hiç gezmesem bu akvaryumu abidinpaşada kurmaya kalksam (örnegin ergün abide balıkçı bilirsin yada ramazanda oda akvaryumcu biliyorsundur )piyasayı hiç gezmesem sıfırını kurarım ben 120 ye yapma gözünü seveyim biraz düşün tekrar fiyat ver lütfen ondan sonra tekrar görüşelim ben uygun bi fiyata alabilirim akvaryumunu kendine iyi bak sevgiler...

img

blue_83

19 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kardeş cevabın için teşekkürler ama ergunda sadece boş akvaryum 85 milyon daha dün oradaydım. kaliteli bir ısıtıcı 20 den aşağı değil ha keza orta boy iç filtre 20 desek, 20-30 kilo midye kırığı, 5 milyon arka fon, 5 adet bitki en kötü 10 milyon, bir derece 2 milyon, taşın adedini 2 milyona veriyorlar gibi detaya indiğin zaman 180- 200 milyonu bulur ve kurması 1 gün alır bu hazır al götür..Uygun bi fiyat ne imiş onu bir öğrenebilseydik..

img

stunc

ÖZEL MESAJ

arkadasım ergünü gec tamam ramazana git sen yada ne biliyim bi başkasına git coook cekiyosun fiyat asırı derecede fazla kaliteli bi ısıtıcı demişsin atman 100 w senin akvaryuma yeterde artar bile 13 milyon sen bunları toptan almaya kalk sana her akvaryumcu bi güzellik yapar ben sana en fazla 75-80 veririm ayrıca akvaryum 65 ramazanda git al istersen ordan sıfırı orta boy motor atmanın 18 ısıtıcı 13 akvaryum 65 kum 15 (midye kırıgı) kayalar 10 arka manzara su gecirmez 5 bitkiler 10 tas 1 derece 1,5 10 adetde yavru ciklet ne yaptı dur bakayım 150 hayırlı olsun kendine iyi bak sevgiler

img

blue_83

ÖZEL MESAJ

Kardeş sen bu kafayla böyle bir akvaryumu ancak rüyanda bu fiyata alırsın. Allah yardımcın olsun...

img

stunc

ÖZEL MESAJ

kardes sen bence kazık yemişsin alırken şimdidede zararı kurtarmaya çalışıyosun o akvaryumu o fiyata satarsan gel yanıma tebrik edecem seni ama sana zamanında satmışlar neyse geçmiş olsun kendine iyi bak ruya meselesine gelince gelde bize gözün akvaryum görsün kendine iyi bak bolll rüyalar sana

img

blue_83

ÖZEL MESAJ

Mavili kardeş ismindeki 83 doğum tarihin ise benden epeyce küçüksün. Bu tip sözlere hüç gerek yok. Ben bu işin ticaretini yapmıyorum zevk için yapıyorum bu bir; ikincisi gerçekten bu işte uzman isen ve akvaryumunda çok güzelse tanışalım hem konuşur hem akvaryumunu görürürm belki senden de bir şeyler öğrenirim ben gocunmam böyle şeylerden. Herkese bol akvaryumlu günler. Hem ben bu akvaryumu zamanında taymurun imalathanesinden toptan fiyatına almıştım. Kazık yemekle ilgisi yok sadece elimdeki malzemeyi değerinden satmaya çalışıyorum. Herkese bol akvaryumlu günler..

img

stunc

ÖZEL MESAJ