Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

BU KUSUN TÜRÜNÜ VE FİYATINI BİLEN VAR MI?

SLM ARKADASLAR. BİR ARKADASIMIN GETİRMİS OLDUGU BU KUSUN TÜRÜNÜ, HANGİ YÖREYE AİT OLDUGUNU VE FİYATINI BİLEN WAR MI? KUS DİSİ. SATIN ALMAK İSTEYEN ARKADASLAR İCİN BEN ANKARADAYIM.

img

gokhankuscu84

18 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bursa işine benziyo süskusu yada dönek kelebek olabilir plakalıysa kırmadır plakasızsa kelebektir iyi günler

slm gökhan arkadaşm. kuşun çok güzelmiş ama bence bi değeri yok yanlış anlama ama. ben aydında oturuyorum ve bizim oralarda bu kuşlara saya falan diorlar ve kuşçuluğa yeni başlayan kişlerin beslediği bi tür para değeri yok dencek adar azdır ve tercih edende azdır ama kalitelli kuşların varsa bunu yumurta bakması için tutmanı ttavsiye ederim çünkü çok güzel yavru bakarlar umarım işin görülür saygılar arkadaşım...kuşçu09

slm arkadasım ne kadar istiyorsun kuşa

img

pasakuscu

18 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu kuş İzmir Tire yöresine ait. Fiyatı 5-50 YTL arasında değişir. Kaç para istiyorsun bu kuşlara...

img

dimli

17 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fıyatı hakkında bılgısı olan war mı? makul bı fıyata wermeyı dusunuyorum cunku bız ankarada sus kusu degıl oyun kusu beslıyoruz

img

gokhankuscu84

ÖZEL MESAJ

bu kuş malatya mardini,fiyatı meraklısına göre değişir5_50 arası gibi

img

angeldeath

17 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaslar ankara icinden alıcılara sesleniyorum. almak isteyen varsa fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. oyle bi dunya para isteyecek degilim. makul bi fiyata verecegim. bol evcilli günler

img

gokhankuscu84

ÖZEL MESAJ

slm arkadaslar, süs kusu sandigim bu kusu satın alacak kimse cıkmadıgı icin artık gözden çıkarndım ve bugün sabah kacarsa kacsın nasıl olsa bi ise yaramıyo die diger kuslarımla birlikte dısarı cıkardım. yerde ucusan bir yapraktan korktu ve olan oldu. ayaklarını yerden keser kesmez basladı takla vurmaya. 1 2 3 4 5 6 derken perdahlarını acarak evin boyu kadar yükseldi ve 13 takla vurarak yere indi. acaip sasırdım cünkü bu kusun oyun kusu oldugunu zannetyiyordum. bu kadar takla vurmasına ragmen kus takla sersemi degil yani ucmaya müsait. bakalım yarından itibaren benim ucan kuslarımla birlikte ucurmaya baslayacagım. eve gelip sefer yapıp yapmadıgınrı ve ne kadan uzun sefer yaptıgını görecegim. ayrıca videosunu cekip burada yayınlayacagım. bol evcilli günler.

img

gokhankuscu84

ÖZEL MESAJ

türü alabadem dir.

img

topçular

17 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ