Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

ACİL....! istanbulda gelip kendim almak üzere 100 cm civarı akvaryum arıyorum

Merhabalar. istanbul avrupa yakasında oturuyorum yakın bşr yerlerde varsa 100 cm civarı (mobilyalı olursa daha iyi olur) akvaryum arıyorum. akvaryumunu satmak isteyen arkadaşlar varsa resimleriyle birlikte akvaryum özellikleri ve özellikle fiyatını belirten bir maille bana ulaşabilirseler sevinirim. evimdeki akvaryumu büyütmek istediğimden acil arıyorum. fiyatta anlaşırsak gelip kendim hemen alırım. ilgilenenlere teşekkür ederim. Saygılarımla.

img

gokhantokac

17 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşım maılını yazmamışsın ... ben vereyım eklersen benı göruşebılırız tankımı büyüttüğüm için 100x35x45h kayıtlı kuşuklı kapaklı ışık tesisatlı akvaryumumu satıyorum ilgilenirsen görüşelim fiyat 120 ytl ... msn adresım : [email protected]

img

pscik

18 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm elimde 100/40/60h boyutlarında akvaryum var mobilyalı iki adet ışıktertibatlı kapak,mobilya demir profilden yapılmış üzeri sunta kaplı kapaklı,ayakları tekerlekli,içinde 10 adet duboisi 3 adet vatos var.içindeki kumu kayaları süsleri life tech dış filtresi(4 sepetli)champion çift çıkışlı hava moturu atmanın küçük ni sirkulasyon motoru,100 watt ısıtıcısı ile komple fiyatı 1000 ytldir.büyükçekmecedeyim [email protected] msn adresim eklerseniz görüşebiliriz.

img

kansubjk

17 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

100*40*50 CM ORJİNAL (MOS) akvaryum sehpasıyla birlikte temiz kullanılmış /BEYLİKDÜZÜ

img

solmaz

16 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

100*40*50 cm orjinal sehpasıyla birlikte (MOS) akvaryum

img

solmaz

ÖZEL MESAJ

100*40*50 cm MOS sehpasıyla birlikte akvaryum çok temiz ihtiyaçtan satıyorum ilgilenirsen görüşelim

img

solmaz

ÖZEL MESAJ

Satılan Malzeme(ler):komple *80*45*25 akvaryum Adet Fiyatı: 200 Toplu Alım Fiyatı: - Adedi: 1 İli/Semti: İstanbul / Kadıköy İrtibat Bilgileri: [email protected] 0536 261 58 79 Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: yerinden Fotoğraf: isteyene gönderebilirim,yerinde de görebilirsiniz Diğer Ek Bilgiler: ısıtıcı, iç filitre, 1 sınıf ince quartz kum 15 kilo yada daha fazla, 30 cm ph düşürücü yada suyu yumuşatıcı diyebiliriz kütük, iç dekor saklanma yuvaları, yavruluklar ve dekoratif taş-kaya-süs malzemeleri. yem ilaç ...vs elimden geldiğince hediyelerim olacak yurtdışına çıkacağım için daha aklıma gelmeyen ne kadar malzeme ve canlı var ise veriyorum. canlılar: 5 adet (1e4d) 7-14 cm arası sarı prenses, 3 adet (1e2d) 7-8 cm american zebra ciklet...bunların yanında canlı midye, canlı salyangoz hediyelerim olacaktır. görüş ve tekliflerinizi bekliyorum.iyi günler. Düzenleyen OLGAC - Bugün Saat 12:25 EROL TANKUT İSTANBUL - KADIKÖY

img

sahsenem

16 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Akvaryum 3 ay kullanılmıştır. Herhangi bir çizik yada çatlak bulunmamaktadır. Çift florasan(daylight ve grolux) bulunmaktadır ve nem koruyucu cam içermektedir. Akvaryumun boyutları 100*40*50 , bombeli olduğu için yan kısımlarda eni daha düşüktür. Akvaryumla birlikte akvaryuma uygun ve şekline birebir kesilmilş sehpasınıda veriyorum. Sehpa fiyatı 50 ytl , akvaryum fiyatı 150ytl. Toplam 200 ytl. Zengin bir görünüşe sahip akvaryumumu satma nedenim taşınma problemimdir. 0544 878 57 97 / 0533 246 32 97 / [email protected]

img

jamooo

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

imalatçıdan eskitme ahşap mobilyalı 100X40X50 0 akvaryum 280ytl taşırma sistemli sumplı istersen 400ytl [email protected] 01212217387

img

deniz_nautilus

16 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

115 x 50 x 65 abatında 12 milim rodajlı cam , gergili,çelik konsüllü, lüx mobilyalı 3 adet deniz floresanlı özel kapaklı ,tabandan delim tasırma sistemli,sumpli akvaryumumu satıyorum.tang içi full doludur mercan kırıgı,5 paket sera siporax,bio elyaf,bio sünger,bio balllar , 9 watt atman uv cihazı,tang motoru ısıtıcı,elektronik derece dalga motoru hepsi dahil 600 ytl.isteyene resim yollaya bilirim. ist avcılar 0544 613 01 02 [email protected] tatlı su içinde kullanabilirsiniz.

img

touxawi

16 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ