Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Bedava Yumurta

Hobi amaçlı(Ticari olmayan)kümes hayvanı yetiştirmek isteyen arkadaşlara İstanbul/Kumburgaz`daki bahçemden muhtelif cinslere ait ve karma tavuk yumurtaları ücretsiz verebilirim.

img

saitisik

18 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba saıt bey yeşilbaş ve çiftlik ördegı harıcınde ördek yumurtası da temin edebilirmisiniz.

img

ademşahin

17 yıl 1 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tam adresinizi alabilirmiyim.ben küçükç[email protected]. kulucka makinam var.yumurta arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.0535 837 75 43

img

gemici

17 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sait beye nasıl ulaşılacak acaba ?

img

mogli

17 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adem bey, Amerikan ördek var. Gerçi yumurtaları dağıttım ama bazıları tektük yumurtlamaya devam ediyor.Çarşamba yada c.tesi gelirseniz olanı verebilirim.Angıtın eşi kaçtığı için ve Sibirya kazına da eş bulamadığım için onlardan bu sene yumurta alamadım.Karolin ve mandarinler de yumurtlamaya başladı ama onları bu sene vermeyeceğim.Biraz çoğaltıp seneye verebilirim. Telefonum 0532-7928605

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

Sayın Gemici, Kuluçka makinası için yumurta veremem kusura bakmayın.Çünkü makina işi biraz amatörlüğü aşıyor.

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

yinede teşekkürler ama bilginiz olsun bendeki makina çok teknolojik sayılmaz.

img

gemici

17 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sait bey bende cins olmayan köy tavuğu var ispenç tavuk edinmek istiyorum.Tavuklarım kuluçkaya yattığında ispenç tavuk yumurtası temin edebilirmisiniz?Bide satılık ispenç veya başka cins tavuğunuz var mı?Teşekkürler.

img

ermansavas

17 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Erman Bey, Hayvanları satmıyorum.İspenç ve cüce koşin gibi ufak cinsler var.Yumurtaları da oluyor.Dün olan yumurtaları bir arkadaşa verdim.Yeriniz yakınsa uğrayın olanları vereyim.Bir arkadaş muhtelif cinslerde civciv çıkarıp satıyor.Onda ispenç de olabilir telefonu: Hakan 0536-2782170

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

Teşekkürler sait bey.Şu an tavuklarım kuluçkaya yatmış değil yattığı zaman tekrar sizi rahatsız ederim.Size nasıl ulaşırım sürekli siteyi ziyaret ediyor musunuz?E-mail veya tel no verirseniz o zaman sizinle irtibata geçebiliriz.Alakanız için tekrardan çok teşekkürler.

img

ermansavas

17 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ