Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

ÇEŞİTLİ BALIK TÜRLERİ

ERKEK YUNUS 12CM:12YTL DİŞİ BEYAZ PRENSES5,5CM:5YTL FRONTOZA 7-8CM:19YTL LELUPİ(PORTAKAL)6CM:10YTL VATOZ 13CM:10YTL YUNUS VE BEYAZ PRENSES YAVRULARI 1-2 CM TANE:1YTL

img

sagopa

19 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerdenssın ve elınde kac tane frontozo var???

img

ba2han

19 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

neredesiniz? yunus yavrularını alabilirim.

img

izmir_

18 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkdasim nerdensin ben izmirdenim frontosa ve lelupilerin resimleri varmi elinde kac tane var ve cinsiyetleri nedir msn [email protected]

img

suleyman

19 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.... frontozaların boyu? bant sayısı ve foto?blue zaire ise türü ne? çünkü ben 8 tane blue zaire biliyorum.inanması güç ama mail adresini veren olursa foto göndereyim.ben eskişehir deyim anlaşırsak gelip balıkları alırım....

img

frontozo

18 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar selam izmir_ 1-2 cm yunusu 1 ytl ye alıyorsunuz da nıye kendini kurtarmıs bır yunus u 3 cm boyundakı yunusları 1,5 ytl den almıyorsunuz sasarım. hemde izmirden saygılar

img

mustafac76

ÖZEL MESAJ

ben ankarada oturuyorum10-15(adet) arası yunus,beyaz prenses yavrusu ile 5tane 6 bant frontoza ile bir adet portakal lelupi(erkek) bulunmakta tanganikaları malaviye döndüğümden satıyorum.

img

sagopa

19 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm sana sagopa... frontoza nın fotosunu mail adresime gönderebilir misin? yada bişekilde bu adreste veya başka bi adreste yayınlarsan bakarım. eğer aradığım balıklardan ise alırım.gerçekten. [email protected] [email protected] kolay gelsin herkese.....

img

frontozo

ÖZEL MESAJ

sagopa ben frontozolarını alırım tabı resım yollarsan ben ankaradayım.adresım [email protected] resımlerı yolla.rap ugruna ılk bana sat ok.

img

ba2han

ÖZEL MESAJ

sagopaaaaaa kardeş şu balıkların fotosunu gönderiver ya. [email protected] [email protected] lütfeeeennnnnnnnnn.............

img

frontozo

ÖZEL MESAJ