Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

SATILIK BALIKLAR

satılık tropheus (duboisi ikola red ) frontoza (6 bant ) brikardi( beyaz kırmızı) leleupi yavruları hepsinden 50 ye yakın yavru var istenilen yere gönderilir oksijenli poşetlerle

img

novio

18 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM BALIKLARINA TALİBİM.BANA FİYAT VE TAM CİNS VE SAYI BİLDİRİSEN BELKİ ANLAŞABİLİRİZ. KARAMANDA OTURUYORUM. YAZARSAN SEVİNİR.MAİL ADRESİM [email protected]. ACİL CEVAP BEKLİYORUM .SAYGILAR.

img

falco

20 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Duboisileri almak isterim.Bulunduğun ili,balıkaların boyutlarını ve fiyatlarını bildirirsen sevinirim...0505 269 28 82 Serdar

img

stablizer

18 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BALIKLARIN BOYLARI 3-4CM ARASI FRONTOZA VE TROPHEUSLAR 25 YTL CALVUS 20 YTL DİYERLERİ SATILDI

img

novio

ÖZEL MESAJ

BALIKESİRDEYİM [email protected] adersinden ulaşabilirsiniz balıkları almanyadan aldım ALDIĞIM KİŞİ BUNLARI SİNGAPURDAN ÜRETİM ÇİFTLİKLERİNDEN ALMIŞ HEPSİNİ YAVRUYKEN ALDIM 4 yıldır bakıyorum 10 kez yavru aldım FRONTOZA ( 3 ERKEK 7 DİŞİ VAR ) TROPHEUS ( 4 ERKEK 8 DİŞİ ) BRİKARDİ VE LELEUPİ ( ORTALAM 10 ERKEK 25 DİŞİ ) 3 AKVARYUMUN VAR 120X50X80 BOYUTUNDA

img

novio

ÖZEL MESAJ

slm.... arkadaş frontoza larına talibim.foto gönderebilirsen gelip balıkları alırım.ben eskişehir deyim.mail [email protected] [email protected] bu adreslerden bana ulaşabilirsin.sadece fotoları.

img

frontozo

18 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm....

img

frontozo

18 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar şu an için sadece elimde frontoza yavruları var toptan alanalr için fiyat 20 ytl diyerlerini sattım hepsini damızlıklarıya birlikte deniz akvaryumuna geciş yapıcam frontoza damızlıklarınıda bir arkadaşım talip isteyen arkadaşlar 0542 644 55 95 nolu telden ulaşabilirler

img

novio

ÖZEL MESAJ

şunu bilmenizi isterim arkadaşlar türkiyeye ithal edilen balıkların şoğu brundi akvaryumcularda satılanlar yani elimdekilerin hepsi zire blue TÜRKİYEDE BU TUR FİYATLARA YOK bulacağınız balıklar brundidir bunlarda her akvaryumcuda 15 ytl yi gecmez fiyatları isteyene toptan 12,5 milyona bulurum brundi boyları 3-4 cm

img

novio

ÖZEL MESAJ

ELNİZDE ERKEK FRONTOSA VARSA BEN ALMAYA HAZIRIM MANİSA/SALİHLİDEYİM YAKINIZ YANİ KAFA YAPMIŞ

img

t_rk_r

18 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ