Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağalarımızın Fotoğraflarını ve Videolarını Buraya Ekleyelim - 11.sayfa

Arkadaşlar sevimli dostlarımızın özellikle komik bulduğunuz fotoğraflarını ve videolarını buraya link verelim ( hemen hemen herkes artık video paylaşım sitelerini kullanıyor ) Fakat sizleri bir konuda uyarayım ileride tosbiklerinizle aranız açılabilir, Aybala ve Aybars videolarını internete verdiğimiz için bizden telif istiyorlar :) şimdilik birazıcık fazla yem! ama ileride masaya oturup sözleşme falan derlerse ne yaparız ?

img

deryailesezer

16 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hep dişi kaplumbağamın resimlerini eklemişim. Artık sıra erkekte :)

img

huleyn

16 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

huleyn

ÖZEL MESAJ

img

huleyn

ÖZEL MESAJ

img

dilannn

15 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dilan çok güzel bir yavru. Umarım sağlıklı, uzun yıllar yaşatırsın. Fotoğraf eklerken imageshack sitesinde resize image işaretliyip 640x480 yaparsan forum sağa sola kaymaz. Birde şimdi sorun olmasada o kuru alanla akvaryum arasında kalan boşluğa biraz büyüdüğünde sıkışabilir. Küçük taşlarla o bölgeyi kapatmanı tavsiye ederim.

img

huleyn

ÖZEL MESAJ

benim marulum...

img

dilannn

15 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

derya ile sezer, pinar, yasdal hadi yeni fotoğraflar ekleyin. Başlık sadece bana aitmiş gibi gelmeye başladı.

img

huleyn

ÖZEL MESAJ

Huleyn, ben de böyle yakın plan görmeyi onları çok seviyorum, çok güzel yüzleri, çok ilginç detayları var. Senin fotoları görünce ben de hemen çekmek istedim, sanki biraz davet beklermiş gibi oldu ama ...:)

img

pinar1112

17 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu aralar çok yoğunum malum İlterileAybalaileAybars mesaisi yapıyoruz :)

img

deryailesezer

16 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Beni kırmayıp yeni fotoğraflar eklediğiniz için çok teşekkür ederim.

img

huleyn

ÖZEL MESAJ