Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

gerçek bir hayvan severe ücretsiz golden

merhabalar daha öncede ilan verdim, köpeğimi ailemin şehir dışına çıkması ve benimde işlerimin yoğunluğundan dolayı yalnız kalması ve mutsuz olması nedeniyle ona çok iyi bakabilecek ve yalnız bırakmıyacak gercek bir hayvan severe vermek istiyorum. ilgilenenler [email protected] dan bana ulaşabilir. NOT: köpeğim safkandır 2 yaşında ve eğitimleri aşıları tamdır

Mail attım iyi günler

img

cankuto

19 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Mail Attım Sanırım Gelmedi sanırım Ben 3 Aydır golden arıyorum Evim bakmaya müsait Eğer uygun görürseniz. [email protected] Adresinden ulasabilirsiniz...

img

ersin2122

19 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mrb Uzun zamandır golden arıyorum, şuan bir boxer''ım var. Evim müsait olduğu için golden beslemek istiyorum. Sürekli Msn açık, cevabınızı bekliyorum. İyi Günler

img

tozkaya

18 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbulda yaşıyorum ama annem ve babam yalova yazlıkta sürekli kalıyorlar ..yanlarına bir köpek alacaklar güzel ve bahçeli bir yer.. Vermek istersen çok seviencekler.. daha önce fatihte evde besliyorlardı belediye zehirledi sokakta gezerken..tekrar kıyıpta alamadılar şimdi bahçede bakmak istiyorlar.. [email protected]

ankarada bahçeli bir evim var. [email protected]

img

drg

18 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar. ben ücretsiz Golden yavrusu arıyorum. Eryaman gibi kent gürültüsü ve karmaşasından uzak bir yerde oturuyorum ve en iyi şekilde bu yavruya bakabileceğime inanıyorum. lutfen benimle irtibat kursun köpeğini vermek isteyenler. 0505 620 40 60

img

isbal

18 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar, umarımcok gec kalmamısızdır. oglum ve ben birlikte yasıyoruz. Oglum 18 yasında yakısıklı bir genc adam. Eskiden kedilerimiz vardı, oglumun babası evdn ayrılırken kedilerde gitti. Biz bir golden istiyoruz becilligimizden, zira insanlarla cok kolay iletisim kurduklarını biliyoruz! hayvanları sevdigimizi size soyle ifade edebilirim, kedilerimizin dogumu ıcın steril ortamdan tutun da her seyi gunler onceden hazırlamıstık. Cunku bizden hic bir farkları yok, aynı zorlukla doguruyorlar. tel. 0 212- 236 23 87 lutfen bizi arar mısınız? iyi gunler dileriz emel - tuna

img

emel vildan

19 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba nerede oturuyorsun ben izmirde oturuyorum eger buraya yakın bıyerdeysen kopegı almak ısterım cevabını [email protected] a yollayabilrmisin cevabını bekliyorum

img

izmirleeukala

18 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben tam bir hayvanseverim (böyle diyince pek inandırıcı gelmiyordur )ama öyle benim beslediğim köpekler alman kurdu anadolu karabaşı dır köpeğine talibim tel 05354395778 meil [email protected]

img

wolfborg

18 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ