Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

Acil, ne yapmaliyim?... :( - 2.sayfa

Selam! Cok kötu bir sey oldu yaa... Bir arkadasa hediye bir muhabbet kusu aldim. Arkadas dun evde olmayinca aksam mecburen kendi evime getirdim. Sabaha kadar kafesteydi. Isin asli Citlek´ten falan urker diye korktum, o yuzden bir sure cikarmak istemedim.

Sabah bir kalktim ki, tek ayagi cok kötu bir halde. Kafeste zorlamis olacak. Kesinlikle kullanamiyor bu ayagini. Tum yukunu diger ayagina verdigindede ayakta duramiyor. Yere dusuyor...   Ayaginda kan falan yok, yalniz kesinlikle kimildatamiyor. Cok kötu durumdaydi, icim gitti..

Sizce bir kac gune kadar iyilesirmi? Veterinere göturmelimiyim? Isin kötu tarafi bu aksamda arkadasa hediyesini verecektim... 

Lutfen benim yapmam gereken bir sey varsa yazin...

//ASYA

img

_asya_

19 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ok tekrar geçmiş olsun.

img

sherif

18 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana yardım edin lütfen çok ihtiyacım var kuşum kapıya sıkıştı aya ği kırıldı ayağın vücüda birleştiği yer kanamış veteriner sardı ama pratisyenmiş uzmana fakülteye götürecek sargı açılırsa ürker mi hiç dedi çıkmıyo ölmez değil mi 7 aylık daha bebek sargıda ne kadar kalmalı kuşumuz kafese girmezdi hiç şimdi kafeste mi tutmalıyız ağrı kesici ve vitamin koyuldu suyuna ne yapmalıyım nolur yardm edin acele lütfen

img

hkmt

6 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana yardım edin lütfen çok ihtiyacım var kuşum kapıya sıkıştı aya ği kırıldı ayağın vücüda birleştiği yer kanamış veteriner sardı ama pratisyenmiş uzmana fakülteye götürecek sargı açılırsa ürker mi hiç dedi çıkmıyo ölmez değil mi 7 aylık daha bebek sargıda ne kadar kalmalı kuşumuz kafese girmezdi hiç şimdi kafeste mi tutmalıyız ağrı kesici ve vitamin koyuldu suyuna ne yapmalıyım nolur yardm edin acele lütfen

img

hkmt

6 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ