Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz Buldog yavruları - 3.sayfa

Buldog köpeğimin ücretsiz dünya güzeli yavruları için uygun yuvalar arıyorum. İstanbul''dayım... 0 535 779 96 66

img

aleyna

20 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Kopeginize bakmak istemekteyim. Gerekn en iyi kosullari sunabilecegimize inaniyorum, ek olarak nisanlimin baktigi kangal ve alman kurdu var, ben ise bir kopegim olsun istiyorum, oturdugum site genis ve hayvan yasamina elverisli, Bunun yaninda kerkenez dahil bir cok hayvanimiz bulunmakta. Sizinle iletisime gececegim. Telefon araciligi ile de gorusmek isterim [email protected]

img

iakaya

18 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar mesaj yazıp durmayın.Ben aradım Aleyna hanım köpekleri dağıtmış.Bırakılan mesajın amacı bitince mesaj sahibi not bıraksa ne kadar iyi olur ama.Pek çok kişi de boşuna uğraşmaz.Biraz itina ve saygı lütfen. Sait

img

saitisik

18 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam aleyna hanım yavrular ingilizse bir adet erkek istiyorum 05372662345 emre çolak

img

emre17

18 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer elinde kaldıysa bende birtane isterim

img

pitbullone

18 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben izmirden bora 16 yaşındayım buldoglara bakabilirim

img

ugur5

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba dostum ben denizli den yasin köpekleri çok seviyorum eğer istersen 1 dişi 1 erkek olarak ben bir çift besliyebilirim.mail atarsan sevinirim.maiel adresim:[email protected] olumlu veya olumsuz olarak mail atarsan sevinirim.iyi günler.

img

badyguard21

18 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Ben de istanbuldayım.Yavru köpeğinize aile olmak için talibim.Sizin için de uygunsa telefonunuzu beklerim. 5378230007

img

gulyılmaz

18 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb lar bn tekirdağın ilçesi olan ÇORLUDA oturuyorum yaklaşık 8 senedir bi emekli alman kurduna ailece severek bakıyoruz 1000mtk üzerine bi evimizvar eğer gerçekten iyi bi ailye vermek istiyorsan gönderim bedelini karşılayıp erkek yavrulardan birini almaya hazırım cep no:0544 637 77 66 mail atabilirsin irtibata geçeriz msn akşamları açık KÖPEK YAVRULARININ NE KADAR HARİKA ERİŞKİNLER OLACAĞINA SENİ TEMİN EDERİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER NAZMİ ALKAN

img

alkannazmi

18 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

-------------------------------------------------------------------------------- canımız kadar çok sevdigimiz cooker imiz şebnem,i 2 ay önce 10 yaşında kaybettik eşim ve ben çok açı çektigimiz için birdaha köpek almamaya karar vermiştik ki onlarsız yaşamak bize artık çok uzaktı bu yüzden çocuksuz evimizin çocugu olacak bir dost arıyoruz takdir edersinizki evlat parayla alınmaz ancak geçmiş masraflarını paylaşabiliriz ankarada yakınınız var ise yaşayacagı yeri görebilir [email protected] 05337628709

img

bacom

18 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben villamıza ii bir bekci köpegi arıyorum antalyadayım gelip alabiliriz ilk bakımı icin 4 milyar bütcemiz var [email protected]

img

malitatli07

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ