Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

İZMİR TOPTAN KUŞ YEMİ - VETERİNER İLAÇLARI

25-45 Kiloluk orjinal ambalajlarında BRAVO,WİTTEMOLEN,KANADA kuş yemi çeşitleri ve üretimhanelerimizde kullandığımız dezenfektan,vitamin,antibiyotik tarzı veteriner ilaçları adrese teslim (sadece izmir içi).İlaçlar etiket fiyatından,yem çeşitleri gıda çarşısı toptan fiyatlarından.İLKER ERÇEL 05362342485

img

karabay

18 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilker beyden allah razı olsun tam zamanında yetiştirdi yemleri bir gr yemim kalmamıştı bir alo dedim karşıyakadan gaziemire hemen getirdi yemleri yemlerinde kaliteleri süper ve piyasaya göre ucuz teşekkür ederim ilker bey...

img

asilsulanc

17 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağol ilker bey :)) yemlerin ve baymec adlı ilacın fiyatlarını yazarmısınız acaba ilker bey?

img

coko

15 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kanada 45 kg ince yem 120ytl,wittemolen 25 kg ince yem 70 ytl,kum darı 25 kg 65 ytl,wittemolen 25 kg meyveli karışık 75 ytl meyvesiz karışık 25 kg 65 ytl,bravo 25 kg ince yem 75 ytl.Veteriner ilaçları çeşidi sınırlı sorduğunuz marka malesef şu an yok elimde.

img

karabay

ÖZEL MESAJ

İlker bey şehir dışına yollama imkanınız var mı? eğer fiyatlarınızı belirtirseniz görüşüp sipariş verebilirim.Tüm yem çeşitlerinden almayı düşünüyorum.Teşekkürler. İyi günler

img

sebil

17 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sn.Sebil anbar ücreti size ait olmak üzere şehir dışına da yollayabiliriz,sakıncası yoksa telefon verebilirseniz sizi arar anbar maliyetini de bildiririm.İyi günler.

img

karabay

ÖZEL MESAJ

güncel

img

karabay

ÖZEL MESAJ

merhabalar ben muhabbet üretimi yapmaktayım. kütahyada ikamet ediyorum. çuval olarak yem almak istiyorum bana fiyatları konusunda yardımcı olursanız sevinirim birde ödeme ve ulaştırma konusunda saygılarımla [email protected]

img

fatihsarikaya

18 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba [email protected] adresini eklermisiniz toptan yem alıcam yada siz verin ekleyim

img

onder55

15 yıl 6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tüm çeşitlerin fiyatlarında yaklaşık %20 civarı artış olmuştur,şehir dışından yem isteyen arkadaşlar birkaç çuval için istenen nakliye ücreti neredeyse yemin yarı fiyatını bulduğundan malesef gönderemiyorum.Adetli toptan alım yapmak isteyenlere dilerlerse ithalatçının telefonunu verebilirim.

img

karabay

ÖZEL MESAJ