Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

SATILIK MELEZLER, ANA BABALAR

2005 YAVRUSU 2 SAKA MELEZİM (BİRİ TEPELİ), 1 FLORYA MELEZİM VE SAKA BABA İLE EŞİ TEPELİ BEYAZ AĞRAÇLI KANARYAM SATILIKTIR. ŞU AN KANARYAMIN ALTINDA 4 YUMURTA BULUNMAKTADIR. BENDE HİÇ ERKEK KANARYA OLMADIĞI İÇİN KUŞLARIM KASETTEN VE CANLI SAKA SESİ DİNLEMEKTEDİR İLGİLENEN ARKADAŞLARIM [email protected] adresimi mail bırakabilir. Soracağınız ayrıntıları orada yazarım.

img

oki45

18 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba; Florya melezinizle ilgileniyorum.fiyatı nedir?Bende 2 ad. çok güzel öten kasım sakası var. biri ile düşünürseniz takasta yapabiliriz. [email protected] 0532 293 06 65 iyi günler Burak

img

bates

20 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba Burak. bende yer olmadığı için satıyorum. O yüzden saka takasına olumlu cevap veremiyorum. Kuşlarımın anneleri tepeli. Florya melezimde harika çaplı.

img

oki45

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım kanaryaya ve yumurtalara ne istiyon ben istyim mail adresim [email protected]

img

black22

19 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam baba saka + kanarya için biraz indirim yapabilirmisiniz aslında istediğiniz fiyat da çok uygun )yavrular ortalama 75-100 arası gider 1 postada anne baba bedavaya kalır) ama benim en fazla 200 ytl verebilme şansım var. Lütfen

img

sakaci07

18 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM SAKACI07: BABA SAKA EŞİ YUMURTADA YATARKEN BİLE ÖTEN İRİ 2 YAŞINDA BİR SAKA. 2 YILDIRDA KAFESTE. ÖYLE 3-5 AYLIK TUTMA KUŞ DEĞİL. ANA DESEN TEPELİ BEYAZ. KANATLARI SİMETRİK SİYAH PARÇALI. ŞU AN 4 YUMURTASI VAR. BU GÜN ÖTER 2 YAŞINDA BESLEME SAKA SORSAN 100-YTL DEN AŞAĞIYA VEREN OLMAZ. O ÖTÜŞTE O İRİLİKTE. EŞE ATMAK, EŞİ KABUL ETTİRMEK GENELDE ZORDUR. BEN HAZIR EŞ SAKA VERİYORUM. 250-YTL ÇOK GELMESİN. YAVRU ALACAKSIN %100. PARASINI ÇIKARIR KUŞLAR.

img

oki45

ÖZEL MESAJ

Abi bende biliyorum melezlemenin nekadar zor olduğunu millet senelerce uğraşıyor eş tutturmak için, eş tutsa yavru alması başka bir sorun, hem senin dişi kanaryanın renkleride çok güzel sende haklısın burda bir abim yurt dışından bir majör saka için dost işi 100 euro verip getirtiyor sendekiler hazır denenmiş yavrsu alınmış altında yumurtaları bile hazır ama benim de durumum bu kadar, olmazsa yinede teşekkürler alan hayrını görsün almayı düşünen varsa kaçırmasın ben para ayarlayabilirsem alacağım. Selamlar.

img

sakaci07

18 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Oki ne yaptın sattın mı? sesin soluğun çıkmıyor.2 tane florya yavrusu büyütüyorum 1 i senin.

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Elimde 1 saka melezi 1 florya melezi var. İsteyen varsa görüşelim. Saygılar.

img

oki45

ÖZEL MESAJ

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ