Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz yetişkin golden

eğitimli ve çok sevimli kendisi 5 yaşında bir ingiliz safkan gözlerinize bakarak ne söylediğinizi anlayacak kadar zeki. tamam abarttı, çok anlayışlı evde bir hastamız olduğundan dolayı birine vermek durumundayız.

img

gokhanay11

18 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

NEREDE OTURUYORSUNUZ?BİZ KÖPEĞİNİZ İLE İLGİLENİYORUZ.MSJ.ATARSANIZ SEVİNİRİZ.5382547734

img

velvet

18 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

size nasıl ulaşabiliriz. 0 532 6375262

img

drg

18 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardesim ben bakabilirim bendede yavru golden ler var onları veriyorum... vermek istersen 05556258155 tel no bu ben izmirdeyim

img

bakbeee

18 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, eger kopeginiz icin gercekten sevgi dolu bir yuva ve onunla bol vakit gecirebilecek birisini ariyorsaniz benimle temasa gecin lutfen. gozunuzun arkada kalmayacagina garanti verebilirim. Izmir''den sevgiler [email protected]

img

garfield

19 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar, Ancak fırsat bulup bu saatlerde Internet''in basına gecip, size bir yanıt yazabiliyorum. Umarım gec kalmamısımdır. oglumla ( 18 yasında) bir golden red river arıyoruz. Hemen soylemeliyim ki bu bir bilâbedel karsılıgı olabilirse seviniriz. İkimizde hayvanları cok seviyoruz. Daha once evimizde kedilerle yasadık, onların dogumları bakımları yavruları vs. ile yakından ilgilenmistik. Bir tanesinin dogum sırasındaki o yasadıklarını anımsadıgımda ınsandan hic bir farkı olmadıgını gorunce cok etkilendigimi de itiraf etmeliyim.Candan can ayrılıyordu, zor bir sey! Ancak eski esim evden ayrılırken kedilerini de goturdu. Biz simdi bir kopegimiz olsun istiyoruz. Sizce de uygunsa lutfen bizi arar mısınız? Tel: 0 212- 236 23 87 golden istememizin nedeni insanla daha rahat iletisim kurması, yani bencilligimizden. Biz de daha rahat iletisim kuralım diye belki de. Gostereceginizi umdugum ilgi icin tesekkur ederim. saygılarımla.

img

emel vildan

19 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben vet hek ercan kusadalieger dişi ise köpeginize talibim hala vermediyseniz görüselim tel 05323642137 [email protected] eger resmini yollayabilirseniz sevinirim

Merhaba; Aylardır GOLDEN arıyorum evim GOLDEN için çok müsait bide bıraz yaslı olması benim için daha ii olur. GOLDEN''ı Vermek isterseniz [email protected] Lütfen Cvp...

img

ersin2122

19 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Goldennunuzun hakkında daha fazla bilgi alabilirmiyim. tel:05353782489 msn:[email protected]

img

boys_of_hell

18 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bende hayvanları çok severim ve iyi bakarım mümkünse bende senin yavrularından birine talibim inan bana güvene bilirsin çok iyi bakıçağımdan şüphe etme cvp yazarsan sevinirim

img

kgns7

18 yıl 9 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ