Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

KUŞÇU ÇILDIRDI BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ

ELİMİZDEKİ YUMURTALI SÜPER İNGİLİZ ANAÇLARIMIZI VERİYORUZ KUŞLAR ON NUMARA KUŞLARDIR ELDEN TESLİMAT YAPILACAKTIR KEŞKE DEMEMEK İÇİN HEMEN ARA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN. site yönetimine teşekürler çok güzel bir site.

img

kutsaldamacana

15 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ne müthişş bir kampanya ama sizi kutlarımmmmmmmmm.. Peki almak isteyenler size nasıl ulaşacaklar telepati yöntemi ile mi? Tabi kusura bakmayın düşünemedim siz artık aşmışsınız biz sizin gibi teknolojilere sahip olamadığımız için sizin hangi ilde yaşadığınızı ve sizi hangi adreste bulabileceğimizi size ulaşmak için telefona gerek olmadığını düşünemiyoruz. Affeeeeddeeerrrrsiiiniizzzzz.....

img

hovarda35

18 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TERBİYESİZLİĞE LUZUM YOK KÜŞLAR İST AVCILARDADIR

img

kutsaldamacana

ÖZEL MESAJ

TEL NO 0535 274 13 73 İST AVCILAR İLAN GÜNCELDİR HOVARDA35 SEN KESİNLİKLE BENİMLE BİR DAHA MUYHATTAB OLMA.

img

kutsaldamacana

ÖZEL MESAJ

:)

img

bimuve

20 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla harikasın hovarda dostum.. böyle bir ihmal ancak bu kadar güzel bir dille anlatılır:D ağzına sağlık.

img

manken-m

20 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Rica ederim satın manken. Sizede teessüf ederim kutsaldamacana. Olaylara öz eleştiri yaparak ve birazda esprili yaklaşmanızı tavsiye ederim. Sonuçta ortada bir hata var ve bu hata sürekli yapılagelmekte. Umulur ki aynı eleştirinin kendilerine gelmesini istemeyen başka ilan verenler daha dikkatli olurlar.

img

hovarda35

18 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadas kuslarını satmak için ilan vermiş..dalgınlıkla iletişim bilgilerini yazmayı unutmus..olabilir hepimiz yapabiliriz..ama su cevaplara bakın .. ``nasıl ulasıcaz sana bilgilerini ekleyiver unutmussun`` dersiniz olur biter..bu ukalalıgı neden yaparsınız anlamam..

img

aliko

15 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım ben de istanbulda oturmaktyım. eger fiyatta bir kolaylık gösterebilirsen kuşlarını almak isterim şimdiden teşekkürler ederim. saygılar. [email protected].. dan benimle iletişime geçerseniz sevinirm tekrar teşekkürler ederim.

img

ykmz

17 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

kutsaldamacana

ÖZEL MESAJ