Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz yavru terrier veriyorum.istanbuldaki arkadaşlara duyrulur - 4.sayfa

arkadaşlar yavrular daha 1 günlük.sütten kesilmeleri 1.5 ayı bulur ancak evde anneyle birlikte toplam 5 tane yetişkin olduğundan yavrular için yeni yuva arıyoruz.iyi bakabilecek olan arkadaşlar varsa ücretsiz vermek istiorum.fotoğrafları yok şimdilik ama neye benzeyeceklerini görmek isteyenler için bi site linki vereyim.

http://www.warrenphotographic.co.uk/index2.htm

linkteki beyaz kıvırcık tüylü şipşirin sevimli yaratıkların aynısı olduğundan emin olabilirsiniz :)
cevabınızı bekliorum.ayrıca yetişkinlerdende sahiplenmek isteyen olursa şartlar aynı;iyi bakabilecek bir aile ,sıcak bir yuva.

img

sevgiyuvası

19 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba hala elinizde maltes terrier var ise sahiplenmek istiyoruz istanbul dayız kızım çok istiyor ama çok pahalı iletişim için 05416137400

img

Serkaan

3 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Terrier sahiplenmek istiyorum. Ona iyi bakacağıma emin olabilirsiniz.

img

sibelsez

3 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Ben 2 çocuğumla birlikte bakabilecegimiz küçük, apartmanda bakıma uygun , morki, maltiz, yorki cinslerinde minik bir yavru sahiplenmek istiyoruz. Evimizin onu küçükte olsa çimenlik alan ve özellikle kızım hayvanlarla çok iyi anlaşır. Bu cinslerde bir yavru oldugundugunda benimle iletişime gecebilirmisiniz rica etsem 🙏🏻 [email protected]

img

burcucenkcioglu

3 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ