Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Goldenim Doğurdu Yavrularımdan 3 erkek 2 dişi kaldı - 2.sayfa

Selamlar, Goldenim Şanslı 12 bebek doğurdu. Babası Siyah kısa tüylü iri bir köpek oldu(biz damat olarak once istemedik ama malesef engel olmakta geciktik).Şanslı koyu sarı rengli cok zeki,harika tam bir golden, babası da yukarıda bahsettiğim gibi olunca yavrular kırma oldu. Yavruların renkleri Siyah ve/veya siyahın tonları, ortalarda dolaşıp duruyorlar. Dişleri yeni yeni çıkıyor. 1 aylık oldular.. Bakabileceğine beni ikna eden kişilere ÜCRETSİZ vereceğim.

img

mehmetcemalacar

18 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler ben öncelikle size şunu söyleyeyim boşu boşuna onlarınneden günahını almak istiyimki tabiki iyi bakıcam tabi siz verir seniz ben de iki tane de kangal yavrusu var ama onlara bahçede bakıyorum ama siz eyer verir seniz evde bakmayı düşünüyorum çünkü kangallar soğuğu sever eyer bana vermek isterseniz numaram 0537 884 74 62 [email protected]

img

orkan181318

18 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam bahçeli bir evim ve iki tane 2 ve 5 yaşında çocuklarım var şartlarda böyle olunca köpek almam bana şart oldu şayet uygun görürseniz 1 tane yavru almak istiyorum dişi ve erkek hiç farketmez ben izmnit''te oturuyorum. Nerdeyseniz gelip alabilirim

img

haruncan

18 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben goldenına talebim izmirde oturuyorum ona müthiş bakacağıma söz veriyorum. tel=05354753686 ev=2501887 olumlu veya olumsuz cevap verirseniz sevinirim

img

sukoşucusu

18 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben ve eşim bodrumda bahçeli bir evde yaşıyoruz yavrulardan kalan olduysa biz bu konuda çok istekliyiz [email protected]

img

yoot

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA BAHCELI BUYUK EVDE BAKILMAK UZERE ERKEK YAVRULARDAN BIR TANESINE TALIBIM. EVDE DEVAMLI BIR KISI KOPEKLE ILGILENECEKTIR. CEVABINIZI BEKLIYORUM 0544 477 74 23 [email protected] AYRICA: HAYVAN TUCCARLIGI YAPMADIGIN ICIN TESEKKURLER. SEVGIYLE KALIN // ÖMER

img

goldens

18 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba mehmet bey yavrularınızdan birisini istiyorum eğer mümkünse erkek olanı eğer yoksa dişide olabilir. Bakmaya müsaitim eğer vermeye karar verirseniz [email protected] veya bana 0555 640 60 62 telefon numarasına çağrı atmanız yeterlidir.

img

selcukgultekin

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Ikne edilebilmek icin gerekenleri soylerseniz bende bir dosta kavusmus olacagim.

img

iakaya

18 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrularınızdan dişi olanını almak istiyorum..19 yaşındayım ve iyi bir dosta ihtiyacım var..umarım geç kalmamışımdı[email protected] cevabınızı bekliyorum

img

bimbambom

18 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer izmirdeyse ben birini alabilirim.dişi erkek farketmez.uzun süredir bi golden istiyorum.tel:5365772903 msn:[email protected]

img

heavyalpyx

18 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, ben dişi goldenla ilgileniyorum.Bana resimlerini yollarsanız çok sevinirim.İstanbulda oturuyorum. Mail [email protected]

img

emel73

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ