Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

jumbo muhabbet Türkiye birincisi İstanbul yarışması

Değerli dostum Burhanı tebrik ediyorum ve başarıların devamını diliyorum.Gelecek yıllarda hep beraber nice başarılara inşallah burhan abi...tekrar tebrikler Aykut abimiz senden kesin birincilik bekliyorduk ama seneye diyoruz artık.Tepeli muhabbette taht senin abi saygılıyıZ... HEPİNİZE SAYGILAR

img

mustafahoca78

20 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Burhan tebrik ediyorum 1. olmuşsun çok sevindim darısı başımıza

img

paletyaz

15 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Burhan beyi şahsen tanımıyorum ama kendisini bende tebrik ediyorum.İnsanın beslediği bir canlının ödül kazanması onun o canlılara ne kadar değer verdiğinin ve başarılı olduğunun bir göstergesidir.Gönülden tebrik ederim.

img

yyb

15 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafa hoca ve süleyman abi tşk ederim allah razı olsun sizden

img

mutlumutlu

17 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tebrik ederim kardeşim Allah başarılarının devamını nasip etsin.

img

hovarda35

18 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abim benm be birinciliğini kutlarım senden başka kimden çıkardı ki zaten süper kuşlar;) herzaman aynı başarıları beklioruz;)

img

bonussss

16 yıl 9 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim başarıların daim olsun.izmirden selamlar......

img

yiğit35

15 yıl 5 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım kuşun cok güzel miş.maşallah diyorum.tel in var sa bana versende.kuş alacağım da ingiliz. varsa elinde alabilirim.

img

delekmonn

15 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mustafa Kardeşim çok teşekkür, İnşallah seneye tepelide 1,2,3 bizde, bu sene acemiliğe geldi girmedik yarışmaya. Bu arada Burhan KADEM kardeşimi yürekten kutluyorum. Kimsenin yakalayamadığı bir ayrıntıyı da belirteyim Türkiye şampiyonu Jumbosu aynı zamanda paçalıydı, yanlış duymadınız, ufak da olsa paçalıydı. Burhan KADEM i tanımayan arkadaşlarım; bu 40 yaşında ağabeyinize inanın, bu adamın gönlü Türkiye şampiyonu kuşundan 10 kat daha güzeldir.

img

patriot

16 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aynen burhan,ımın yüreği güzeldir,kuş ufak diye bir söylentimi çıktı abi ben anlayamadım,meyve veren ağaç her zaman taşlanır seneye daha güzellerini çıkartacak arkadaşlar varsa görmek isteriz hep beraber

img

nöbetci06

16 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ