Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

yavru black camaron calvus.(BURSA)

1,5 CM.yavrular .5 ytl dir.irtibat:05368430827 damızlıkların resimleri aşağıda linktedir.saygılar... https://cid-971b8c5fb2525b15.skydrive.live.com/browse.aspx/akvaryumcum.com/bal%C4%B1klar%C4%B1m?uc=0&sa=267406766

img

chooperman

15 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam,arkadaşım,ben k.maraştayım eğer 4 ytl ye verirsen 20 adet alırım,yalnız k.maraşa gönderebilirmisin..saygılar...

img

kutlukaya

19 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Şehir dışı bu boyda ve havada sorun olur diye düşünüyorum..SAYGILAR.YAVRULAR 1,5..2 CM DİR 4 TL YE İNMİŞTİR. DAMIZLIKLARI BUNLARDIR::::. 2 CM DİR ADEDİ 4 YTL YE İNMİŞTİR.

img

chooperman

ÖZEL MESAJ

Selam arkadaşım takas olarak düşünürmüsün. Elimde 3 adet damızlık boy dişi yunus var oranını sen belirle düşünürsen mesajını beklerim.

img

batur59

15 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam arkadaşım takas düşünürmüsün 3 adte damızlık dişi yunus var.Damızlık boy yavru alınmış oranını sn belirlersin.

img

batur59

15 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım 4 tl ye inmişin balıkların sağlıklı ise bana 10 adet ver...teslimat ve ödeme şeklini bildirirsen,sevinirim....

img

kutlukaya

ÖZEL MESAJ

kutlukaya 126 Mesaj Gönderilme Tarihi : 11.02.2009 13:42:38 -------------------------------------------------------------------------------- selam arkadaşım 4 tl ye inmişin balıkların sağlıklı ise bana 10 adet ver...teslimat ve ödeme şeklini bildirirsen,sevinirim.... Balıklarım sağlıklıdır.msn eklersen görüşürüz. [email protected].. batur59 arkadaşım takas yok.

img

chooperman

ÖZEL MESAJ

slm ben bursadayım balıklarından almak istiyorum [email protected] eklersen konuşuruz

balık satışım nisan sonuna kadar durdurulmuştur 600 adet yavru satış boyuna geliyor saygılar..

img

chooperman

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım,msn ni ekledim,ben maraştayım nisan sonu geliyo fiyat ödeme ve teslim detayını bildirirsen,biraz yavru alabilirim...

img

kutlukaya

ÖZEL MESAJ