Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

satılık süper jumbolar

arkadaşlar elimde kendi yavrularım olan 5 adet yavru jumbo bulunmaktadır. kuşlar bir adet düz parlak mavi (erkek)1 adet mavi beyaz parçalı (erkek) 3 adet sarı yeşil parçalı (2 adet erkek 1 adet dişi) dir. kuşların tane fiyatı 75 tl dir.toplu alımda fiyat 325 tl dir.anne ve babanın hakkını veren olursa onlarıda satarım anne gri baba parlak mavidir.anne baba orjinal bilezikli almanya doğumlu kuşlardır. tel no 0538 897 56 81 yer kuşadası/aydın olup elden teslim edilecektir. lutfen ciddi alıcılar arasın msn [email protected] msn den foto atılır.

img

kusadali

16 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Msn adresin bende ekli ama hiç msn açmıyorsun. Yada bana denk gelmiyorsun bilmiyorum. Ben kuşlara talibim kardeş msn adresim [email protected]

img

hovarda35

18 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm hayırlı satıslar ben bı erkek bı dısı almak ısterım sen adapazarındamısın ve fıyat ne olur

img

alagozz

15 yıl 3 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

anne ve baba tekrar yumurtaya yattılar ve şu anda 4 yumurtaya basıyolar bu yuzden anne ve babanın satışı iptal edildin

img

kusadali

ÖZEL MESAJ

ilyas abi haklısın ben açmıyorum genelde parçalı kuşları şimdilik satmıyorum ankardan aykut abiye sözüm var istersen elimde pastel yeşili erkek açık mavi dişi bulunmaktadir.yuvadan atlayalı 9 gün oldu kendi yavrularım bileziksiz kuşlar

img

kusadali

ÖZEL MESAJ

kuşadası/aydında ikamet etmekteyim ilanı dikkatli okursun nerede ikamet ettiğim yazmakta alagozz linkli arkadaşım

img

kusadali

ÖZEL MESAJ

Bana mavi dişi yavruyu ayır o zaman ama ben illaki parçalı yavruda istiyorum. Çıkacak yavrulardan parçalı yavru çıkarsa onları da almak isterim.

img

hovarda35

18 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamammmmmm ilyass abi ayırırım anne babanın altında yine yumurta var yavruların geneli yani çoğunluğu parçalı çıkıo çıkar yinee ayırırım güzel parçalı kuşlarımdan ama erkekte çok güzel kuş kaçırma benceee güzel bi çiftt olurlar ikisi ama yinede sen bilirisinnn abiiii

img

kusadali

ÖZEL MESAJ

mavi erkek satılmiştir

img

kusadali

ÖZEL MESAJ

sarı yeşil erkek satılmıştır

img

kusadali