Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Sincap

Mesaj Ekle

yavru sincap satan varmı?

evdeki hayvan çeşitliğine birde sincap eklemek istiyorum..satan veya bedava verenlere [email protected] ayrıca unutmadan söyleyeyim 7 tür hayvan besliyorum...hemen hemen tüm evde beslenebilecek hayvanlar hakkında bilgiye sahip olmaya çalışıtorum...

img

feel

20 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence hic alma o tamamen dogaya ait bir hayvan.bende baktım sincap ama salmak zorunda kaldım.ne zaman evde serbest bıraksak pencerenin önüne geçip dısarıyı izliyordu cok üzüldüm hemen saldım..

senin evin benimki gibi bahçeli ve agaçlarla dolu olsaydı böyle söylemezdin..

img

feel

ÖZEL MESAJ

bahçeli olması guzel ama ormanın yerini almaz.ormand arkadaşları vardır.illah almak istıyorsan 2 tane al..ama şuda var.ist.orman mud.den haber var.sınc. ve yabani hayv. evde beslenmesi yasak. evde sınc. besleyenler vardı onların sincabı alındı ve para cezası verildi.ınanmasanda araştır.ama yıne de satılıyor.iyi dusun.

img

sem

18 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ist. orman müd. banane ben ist. yaşamıyorum ki.gaziantepte gelsinde alsın...zaten iki veya daha fazla alıp ağaçta onlar için kütükten bir yuva yapicam..

img

feel

ÖZEL MESAJ

besleyip beslememinize karışmıyorum.sadece ist. orm.mud.degıl her yerde yasak. o zaman kuduz aşılarını ihmal etmeyin.bende besledım.6 yıl once.ömur 7 yıl.iyi bakmalar....

img

sem

ÖZEL MESAJ

evin öyle bahcelıyse sorun degıl ama arkadasın dedıgı dogru dıkkat et cezası var.

burası türkiye başka türkiye yok desem yeterli galiba tüm evcil dostları...

img

feel

ÖZEL MESAJ

Feel,bence onlara inanma ceza meza yok sincap alcaksan 2 tane al bence...

biz hayvan severler olarak yalan söylemeyiz.bizim demek istedigimiz ister beslesinler ister beslemesinler.biz yalnızca cezanın oldugunu yazdık.sende iyi araştırmadan konu hakkında yorum yapma.FEEL.tabiki bizde beslemesini isteriz. artık kişinin kend.karar verir.tamam mı?

img

sem

ÖZEL MESAJ