Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

guzeller guzelli british kizimiza damat ariyoruz

kizimiz 1 yasinda cok guzel gri ve safkan bir british short hair acilen bir damat ariyoruz yemeden icmeden kesildi...istanbul anadolu yakasindayiz...asilarimiz tam ve isteyenlere resim gonderebiliriz...

img

evrim_kurt

15 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar benim erkek iran kedim var ve bu aralar çok huysuz kendisine eş arıyorum internette ilanınızı gördüm eğer kızınızda oğlumuzu beyenirse gelim olmasını isterim oğlumuzun aşıları tamam çok yakışıklıdır terbiyeli ve uysaldır yanlız bu aralar çiftleşmek istediği için birazcık huysuz artık bizlere saldırmaya başladı bana olumlu yada olumsuz dönerseniz sevinirim şehir istanbul avrupa yakası mail.adresim [email protected]

img

müftezan

14 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar hala kedinize eş arıyor musunuz? arıyorsanız msn adresim [email protected] dan yazışalım. Bizim kedi van kedisidir.

img

asunar

16 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benimde british short hair oğlum var bende anadolu yakasında oturuyorum hala çifleşmediyse veya tekrar çifleştirmeyi düşünüyorsanız mail atabilirsiniz [email protected]

img

pinarayik

14 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar bizim 1 yaşında tecrübeli,chinchilla cinsi bir oğlumuz var dilerseniz görüşelim:))0536 863 43 10

img

tandogan

14 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://www.petarkadas.com/foto/zekayd/3/94841

yukrdaki linkten Maviş oolumuzu görebilirsiniz , ya da petarkadas.com 'dan Maviş diye arayabilirsiniz.

Kadıköy'e yakın olması çok önemli tabi.uygun ise Mail atabilir ya da arayabilirsiniz 532 2035040 zeki

evrim_kurt yazdı :
kizimiz 1 yasinda cok guzel gri ve safkan bir british short hair acilen bir damat ariyoruz yemeden icmeden kesildi...istanbul anadolu yakasindayiz...asilarimiz tam ve isteyenlere resim gonderebiliriz...

img

zekayd

11 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba;

Scottishfold oğlumuz var.Çok acil çiftleştirmek istiyoruz bizde.

http://www.petarkadas.com/semihcamur

Buradan resimlere bakabilirsiniz.Siteye de resim yüklemeye çalışacağım birazdan.

[email protected] adresine mail de atabilirsiniz.

img

semihcamur

11 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Scottish fold cinsi guzel oglumuza acilen es ariyoruz. Eger hala ariyorsaniz hbr verebilir misiniz rica etsem?

img

xenique

10 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hala eş arıyorsanız, safkan, secereli, babası ve annesi champion olan bir erkek British'im var. Bir yaşında şu an.

Ayrıca [email protected] adresinden de iletişim kurabilirsiniz.

evrim_kurt yazdı :

img

ARINBAYKURT

10 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hala eş arıyorsanız, safkan, secereli, babası ve annesi champion olan bir erkek British'im var. Bir yaşında şu an.

Ayrıca [email protected] adresinden de iletişim kurabilirsiniz.

evrim_kurt yazdı :

img

ARINBAYKURT

10 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ